Premier League: Chelsea vs Huddersfield - zapowiedź spotkania - Chelsea24News
Premier League: Chelsea vs Huddersfield – zapowiedź spotkania
Premier League: Chelsea vs Huddersfield – zapowiedź spotkania

Premier League: Chelsea vs Huddersfield – zapowiedź spotkania

W sobotę na Stamford Bridge Chelsea podejmie Huddersfield.

Ostatnie dwa ligowe spotkania drużyny Maurizio Sarriego to bolesne porażki. Najpierw 2:0 w derbach przeciwko Arsenalowi, później 4:0 z Bournemouth, w efekcie The Blues spadli na piątą lokatę. Na konferencjach prasowych Włoch sam dawał jasny wyraz zwątpienia w swoje umiejętności motywacyjne,a im dłużej trwa sezon to tym bardziej staje się oczywiste, że niefrasobliwość w obronie czy (były) problem na przodzie formacji to tylko wierzchołek góry lodowej.

Huddersfield to drużyna, która prędzej czy później przypieczętuje swój spadek do drugiej klasy rozgrywkowej. Jedenaście ostatnich spotkań to, aż dziesięć porażek. W trzech ostatnich meczach nie zdołali zdobyć bramki. Dodatkowo The Terriers mogą być bardzo osłabieni, na pewno nie zagra Williams, wątpliwe są również występy Billinga, Mbenza i Sabriego.

Według statystyk Chelsea nie zanotowała porażki z Huddersfield. Pojedynki tych drużyn to cztery zwycięstwa The Blues i jeden remis.

Kilka miesięcy temu powiedziałbym, że Chelsea pewnie zwycięży w tym spotkaniu. Wygrywanie z zespołami pokroju Huddersfield to obowiązek. Teraz myślę, że Londyńczycy po prostu wymęczą zwycięstwo u siebie.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00


 

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW