Home / Konferencje / Cudicini: Wiemy że Morata jest w stanie regularnie zdobywać bramki

Cudicini: Wiemy że Morata jest w stanie regularnie zdobywać bramki

Na dzisiejszej konferencji pomeczowej na pytania dziennikarzy odpowiadał Carlo Cudicini.

– Morata? Myślę że zagrał dzisiaj ważny dla siebie mecz. Bardzo ciężko pracował, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Bardzo ważne były dla niego te bramki, jesteśmy zadowoleni z jego występu, nawet gdyby nie strzelił gola, to bylibyśmy tak samo zadowoleni. Mamy nadzieję, że teraz będzie mógł uwolnić swoje myśli. Gianfranco powiedział przed meczem. Morata pracuje ciężko na treningach i wiemy że jest w stanie odwrócić swoją serię i zacząć regularnie zdobywać bramki. On ma możliwość zdobycia 20 goli, to wspaniały napastnik, jestem przekonany że jest w stanie to osiągnąć. Czasami krytyka pomaga, a niektórzy są przez to dotknięci. Ważne jest to, aby ciężko pracować i osiągać jak najlepsze wyniki.

– Przykro nam z powodu Rubena. Grał dobry mecz, był bardzo ważnym graczem, szkoda że musiał zejść z boiska i będzie musiał trochę pauzować.

– Fabregas odejdzie? Nie wiem. Jeżeli to jego ostatni mecz w Chelsea to rozegrał go na Stamford Bridge, jednak nie wiem czy tak było. Był kapitanem w meczach przygotowawczych do sezonu, kiedy Cahilla i Azpiego nie było. Strzelał rzuty karne już wcześniej, to nie był jego pierwszy i ostatni przestrzelony karny. Bramkarz dobrze zareagował. Co mogę powiedzieć o Cescu? Zagrał ponad 500 spotkań dla angielskich drużyn na bardzo ważnej pozycji. To piłkarz z niesamowitą wizją i kreatywnością, potrafi posyłać pytania z niewiarygodną precyzją. Zawsze był fantastyczny dla swojej drużyny, jego wkład w Chelsea był nieoceniony. Był wspaniały.

– Cahill? Maurizio ma konferencję prasową w poniedziałek. Możesz go wtedy o to zapytać.

– Hudson-Odoi? Świetny występ. Pracował bardzo ciężko, biegał za dwóch, jego zaangażowanie był cudowne. Chcemy aby cały czas grał na takim poziomie, aby Maurizio miał o czym myśleć.

Źródło: Football London

O autorze: Michał Małolepszy

Niczym Ron Swanson nie uznaję rządów tego świata. Lubię krytykować, ale najbardziej lubię pisać i mówić. Chyba umiem to robić.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o