Chelsea U18 wygrywa z Leiecester City

Zawodnicy Chelsea U18 wygrali dziś ligowe spotkanie z Leicester City 2:3. „The Blues” w tabeli Premier League U18 znajdują się na trzeciej pozycji i tracą zaledwie trzy punkty do liderującego Tottenhamu.

Chelsea zdobyła trzy gole w pierwsze 15 minut spotkania. Już po 120 sekundach od pierwszego gwizdka sędziego bramkę strzelił Marcel Lewis. Chwilę później wynik na 0:2 podwyższył kapitan „The Blues” – Jack Wakely, a w 15 minucie meczu do sitaki po raz drugi trafił Lewis. Zawodnicy Leicester City zdobyli dwa gole w drugiej połowie spotkania, jednak było to za mało aby chociażby zremisować z drużyną ze Stamford Bridge.