Home / News / Chelsea U18 przegrywa z Manchesterem United w trzeciej rundzie FA Youth Cup!

Chelsea U18 przegrywa z Manchesterem United w trzeciej rundzie FA Youth Cup!

Zawodnicy Chelsea U18 przegrali dziś z Manchesterem United 4:3. “The Blues” tym samym odpadli z rozgrywek, które wcześniej wygrywali pięć razy z rzędu!

Już w ósmej minucie meczu Chelsea straciła pierwszego gola, jednak pod koniec pierwszej połowy Tariq Lamptey wyrównał wynik spotkania. Największe emocje czekały nas w drugiej odsłonie meczu. Do 79 minuty “Czerwone Diabły” zdobyły trzy bramki i wygrywały już 4:1. “The Blues” do odrabiania strat wzięli się zdecydowanie za późno i zdołali strzelić zaledwie dwa gole. Autorami trafień byli Tino Anjorin oraz Daishawn Redan.