Home / Chelsea FC Woman / Chelsea FC Women rozbija Tottenham!

Chelsea FC Women rozbija Tottenham!

Zawodniczki Chelsea FC Women pokonały dziś na wyjeździe Tottenham aż 0:5. “The Blues” zajęły tym samym pierwsze miejsce w swojej grupie FA Women’s League Cup i awansowały do ćwierćfinału tych rozgrywek.

Strzelanie w dzisiejszym meczu rozpoczęła Deanna Cooper pokonując bramkarkę “Kogutów” w 10 minucie. Po chwili wynik na 0:2 podwyższyła Ali Riley. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania bramkę strzeliła Karen Carney, a następne dwa gola były już autorstwa Bethany England.

Dla zawodniczek Chelsea FC Women był to ostatni mecz w tym roku. Następne spotkanie rozegrają dopiero w styczniu, a wówczas ich rywalkami będzie Everton.