Alonso: Porażka z City może oznaczać koniec wyścigu o mistrzostwo - Chelsea24News
Alonso: Porażka z City może oznaczać koniec wyścigu o mistrzostwo
Alonso: Porażka z City może oznaczać koniec wyścigu o mistrzostwo

Alonso: Porażka z City może oznaczać koniec wyścigu o mistrzostwo

Marcos Alonso dokonał analizy sytuacji w tabeli i wyznał, że porażka z Manchesterem City może zakończyć walkę o mistrzostwo w wykonaniu Chelsea.

– Bardzo cierpimy, nie gramy zbyt dobrze na ten moment. Tu nie chodzi jednak o jednostki, a o całą drużynę. Powinniśmy być lepsi jako kolektyw. Mieliśmy szansę na wygraną z Wolves, kontrolowaliśmy pierwszą połowę, w drugiej także mieliśmy swoje szanse. Tak jak w ostatnich meczach, nie byliśmy lojalni wobec swojego stylu gry.

– Musimy ciężko pracować, trzymać się razem i wrócić do zwycięstw tak szybko jak to możliwe. Zbyt wcześnie mówić o wyścigu o mistrzostwo, jednak jeżeli przegramy z City będziemy mieć 13 punktów straty, a to bardzo dużo, być może zbyt dużo. Musimy się przygotować do tego meczu i nie myśleć o tabeli.

– Mecz z City to będzie idealna okazja do powrotu do zwycięstw. To będzie wielki mecz, każdy ma ogromną motywację do gry. Mamy szansę na odpowiednią odpowiedź. Każdy z nas jest rozczarowany tą porażką, jednak wrócimy do treningów, aby w sobotę pokazać lepszą formę.

– Czy mogę dokładnie powiedzieć co się dzieje? Raczej nie, musimy grać bardziej zespołowo. To jest coś, co trzeba dokładnie przeanalizować i poprawić jak najszybciej.

Źródło: Standard

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW