Sarri: Nie martwi mnie wynik, martwi mnie reakcja po stracie gola
Sarri: Nie martwi mnie wynik, martwi mnie reakcja po stracie gola

Sarri: Nie martwi mnie wynik, martwi mnie reakcja po stracie gola

Czas na pomeczową konferencję prasową w wykonaniu Maurizio Sarriego.

– Myślę że graliśmy dobrze przez 55 minut. Pierwsze trafienie dla rywali było wypadkiem, ponieważ kontrolowaliśmy mecz. Potem jednak byliśmy inną drużyną, nie wiem czemu. Naprawdę się martwię, ale nie wynikiem, tylko tym że nie zareagowaliśmy po stracie bramki.

– Karny na Moracie? Nie wiem, mogliśmy zdobyć dzisiaj cztery lub pięć bramek, jednak marnowaliśmy sytuację.

– Wybory personalne? Gdybyś zapytał mnie o to w 55 minucie meczu byłbym zadowolony. Ostatecznie jednak straciliśmy wszystko, czasami tak się zdarza. Boli mnie jedynie reakcja.

– Druga porażka w sezonie. City gra w zupełnie innej lidze, to nie jest nasz rozmiar kapelusza. Musimy grać i walczyć o miejsce w TOP4. W każdym meczu musimy zdobywać punkty. Przegrałem Serie A mając 91 punktów, więc wiem doskonale jak ważne są punkty w każdym ze spotkań.

– Czy przy drugiej bramce dla rywala sędzia powinien odgwizdać faul? Nie wiem, ważniejsze jest jednak to jak zachowaliśmy się przy tych bramkach. Nie byliśmy tą samą drużyną, muszę zrozumieć czemu rozegraliśmy takie 35 minut.

– Czy ta porażka sprawia, że sobotni mecz jest jeszcze trudniejszy? Nie. Tak jak mówiłem – City jest najlepsze w Europie, być może nawet na świecie. Oni mogą wygrać Ligę Mistrzów. Czasami moi gracze pokazują zbyt dużo pewności siebie, dlatego lekka strata pewności siebie po porażce może nam pomóc.

Źródło: Football London

Patronite

O autorze

Related posts

X