Edycja limitowana: zapisy na ostatniej prostej!
Edycja limitowana: zapisy na ostatniej prostej!

Edycja limitowana: zapisy na ostatniej prostej!

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie etapu zapisów w corocznej, jesiennej edycji limitowanej. Zamówienia zbierane będą tylko do wtorku, 13 listopada.

Posiadaczem bluzy klasycznej można stać się za 119zł, natomiast bluzy z kapturem za 129zł. Koszt koszulek natomiast to 54zł. Ceny zostały uelastycznione do tego stopnia, aby każdy zainteresowany mógł sobie pozwolić na wyjątkową odzież i biorąc pod uwagę jakość zarówno koszulek, jak i bluz można uznać, że ta sztuka się udała.

 

Kluczowa kwestia – jak stać się posiadaczem bluzy lub koszulki z edycji limitowanej?

To bardzo proste. W pierwszej kolejności należy wysłać wiadomość na adres chelsea@tootkey.pl. W tytule powinno być umieszczone imię i nazwisko. W treści natomiast należy zamieścić swoje dane adresowe, informacje o zamawianej odzieży oraz sposób dostawy. Można to robić według poniższego przykładu:

Tomasz Pokusa
ul. Sukiennicza 46/4
67-467 Warszawa
Dostawa: Kurier
Numer telefonu: 580356356

1 szt. projekt 1, rozmiar L
2 szt. projekt 10, rozmiar M
1 szt. projekt 11, rozmiar XL

W odpowiedzi na takiego maila możliwie szybko zostaną wysłane wszystkie niezbędne informacje. Zamieszczenie numeru telefonu jest opcjonalne, ale może być bardzo pomocne w kilku przypadkach (jak np. dostawa).

Opcje dostawy: Kurier – 15zł Poczta Polska (opcja polecona priorytetowa) – 12zł Paczkomaty inPost – 11zł Płatność przy odbiorze (kurier; zamieszczenie numeru telefonu konieczne, będziemy się kontaktowali przed dostawą) – 26zł Wysyłka za granicę – 35zł

Co jest bardzo ważne, a może nawet kluczowe – edycje limitowane mają to do siebie, że produkowany nakład jest ograniczony, co oznacza, że jest to prawdopodobnie jedyna i ostatnia szansa na zdobycie właśnie takich koszulek i bluz. Oczywiście nie zmienia to faktu, że wszystkie osoby składające zamówienie do wtorku, 13 listopada, mają pewność, że swój egzemplarz otrzymają. Realizacja wysyłek nastąpi natomiast szacunkowo od 16 listopada.

Wszystkie ubrania składają się w 100% z bawełny, z kolei ich gramatura wynosi kolejno: bluza klasyczna – 300g, bluza z kapturem – 340g, koszulki – 200g. Gwarantowana jest zdecydowanie – jak zawsze – wysoka jakość, odzież jest produkowana z dbałością o każdy detal, a naniesiony nadruk (sitodruk) przy należytym traktowaniu tak naprawdę może posłużyć kilka dobrych lat.

Patronite

O autorze

Related posts

X