Home / News / Wielkie emocje w Premier League 2 – Chelsea U-23 pokonuje Arsenal

Wielkie emocje w Premier League 2 – Chelsea U-23 pokonuje Arsenal

Dzisiejsze spotkanie Arsenalu U-23 z Chelsea przyniosło bardzo dużo emocji, zwłaszcza postronnym fanom. Obie drużyny od początku chciały atakować co przyniosło skutek już w ósmej minucie spotkania – trafienie zaliczył zawodnik Arsenalu, Saka. Dziesięć minut później było już 3-1 dla Chelsea, kiedy to Anjorin, Redan oraz Grant popisali się serią bramek.

To nie był jednak koniec w pierwszej połowie – najpierw Ballard a potem wychowanek Chelsea, Nketiah, doprowadzili do wyrównania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-3.

W drugiej odsłonie przez dłuższy moment nie działo się nic jeżeli chodzi o bramki, jednak w 62 minucie Gallagher znowu wyprowadził Chelsea na prowadzenie. Nie potrwało ono jednak długo, gdyż minutę później drugiego gola zdobył Nketiah.

Kiedy wydawało się, że to koniec zmagań, to na kilka minut przed końcem zwycięską bramkę dla The Blues zdobył Billy Gilmour ustalając wynik spotkania na 5-4.

Chelsea: Cumming, Grant (c), Ampadu (Colley), Guehi, Castillo, Gallagher, Wakefield (Lamptey), Gilmour, Redan, Anjorin (McEachran), Hudson-Odoi.

Chelsea U-23 – Arsenal U-23 5:4

O autorze: Michał Małolepszy

Niczym Ron Swanson nie uznaję rządów tego świata. Lubię krytykować, ale najbardziej lubię pisać i mówić. Chyba umiem to robić.