Home / News / Chelsea U23 przegrywa z Brighton

Chelsea U23 przegrywa z Brighton

Zawodnicy Chelsea U23 przegrali dziś na własnym boisku z Brighton 2:3. Dla “The Blues” to już trzecia porażka w tym sezonie Premier League 2.

Drużyna gości tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu wygrywała 0:3, a Chelsea do odrabiania strat zabrała się dopiero w 71 minucie spotkania. Wtedy wówczas rzut karny na gola zamienił Billy Gilmour. Zaledwie 180 sekund później gola kontaktowego dla “The Blues” zdobył Tino Anjroin. 15 minut okazało się, jednak zbyt krótkim okresem czasu do strzelenia chociażby jednej bramki, która zagwarantowałaby jeden punkt dla Chelsea.

Następny mecz zawodników Chelsea U23 czeka już we wtorek. Rywalami “The Blues” będzie Plymouth Argyle, a spotkanie rozegrane zostanie w ramach rozgrywek Checkatrade Trophy.