Stowarzyszenie Blue Lions - nabór ponownie otwarty! - Chelsea24News
Stowarzyszenie Blue Lions – nabór ponownie otwarty!
Stowarzyszenie Blue Lions – nabór ponownie otwarty!

Stowarzyszenie Blue Lions – nabór ponownie otwarty!

W styczniu przeprowadziliśmy pierwszy nabór do nowego stowarzyszenia fanów Chelsea, Blue Lions. Przez ten czas udało nam się stworzyć wzór legitymacji, wybrać datę pierwszego zlotu oraz ustalić wstępne zasady.

Teraz już stowarzyszenie działa, a my chcemy zaprosić kolejnych fanów do współdzielenia się z nami tym wszystkim.

28 września odbędzie się pierwszy zlot Blue Lions, uczestnikami zlotu mogą być również osoby spoza stowarzyszenia, jednak to członkowie Blue Lions będą mieć pierwszeństwo przy rezerwacji miejsc. Dodatkowo członkowie stowarzyszenia będą mieć zniżki wynikające z uczestnictwa w stowarzyszeniu.

Gdy już zakończymy nabór (kończy się wraz z końcem sierpnia), wyślemy pismo do klubu, aby poinformować go o tym, że istniejemy i mamy wystarczającą liczbę członków, aby nadano nam status oficjalnego.

Czym zajmuje się nasze stowarzyszenie? Chcemy przede wszystkim łączyć fanów! Spotykać się w całej Polsce, organizować zloty oraz wyjazdy na mecze. Chcemy także działać w akcjach charytatywnych, tak aby członkostwo w Blue Lions było powodem do dumy.

Co zrobić aby się zapisać do naszej organizacji? To bardzo proste!

1) Musisz być pełnoletni, a jeżeli nie jesteś to musisz mieć ukończone szesnaście lat oraz mieć pisemną zgodę opiekuna prawnego na dołączenie do stowarzyszenia.

2) Musisz pobrać, wydrukować, wypełnić i wysłać do nas deklarację członkowską. Deklaracja dostępna jest tutaj – KLIK 
Legitymację wysyłasz pocztą na adres stowarzyszenia:

Polskie stowarzyszenie fanów Chelsea, Blue Lions
Janówek Drugi, Ul. Kwiatowa 2 05-101
Poczta – Nowy Dwór Mazowiecki

3) Musisz wpłacić składkę członkowską w wysokości 50 złotych. Jest to składka roczna, dzięki niej mamy pieniądze na legitymacje członkowskie, opłacanie księgowości oraz planowanie zlotów oraz wyjazdów.

Polskie stowarzyszenie fanów Blue Lions
Numer konta – 64 80110008 0000 0093 6598 0001

4) Po wykonaniu tych ruchów musisz napisać maila na adres: fanclubbluelions@gmail.com z fotografią do legitymacji.

To wszystko. Po wykonaniu tego wszystkiego czekasz na informację zwrotną o przyjęciu do stowarzyszenia, wówczas otrzymasz także informację jak dostać się do tajnej grupy stowarzyszenia na Facebooku, gdzie omawiane są bieżące sprawy.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW