Ogłoszenie duszpasterskie! - Chelsea24News
Ogłoszenie duszpasterskie!
Ogłoszenie duszpasterskie!

Ogłoszenie duszpasterskie!

Zapewne wielu z was zastanawiało się, dlaczego portal był wczoraj niedostępny i co się tak naprawdę wydarzyło – w skrócie straciliśmy całą bazę danych, została ona usunięta. Nie udało się jej odzyskać, a my mamy nauczkę na przyszłość. Trzeba było postawić portal od początku, dlatego niektóre rzeczy mogą się różnić w stosunku do tego co było jeszcze wczoraj. Nic jednak nie ubyło, a nawet dodaliśmy pewne rzeczy.

Brak bazy danych oznacza jednak to, że trzeba się ponownie zarejestrować na portalu, a wszelkie posty, newsy czy artykuły niestety przepadły. Podobnie z waszymi poprzednimi komentarzami.

Typer jest już zaktualizowany, dlatego nadal można walczyć o zwycięstwo, a wyniki tych dwóch ostatnich kolejek zostaną potem zsumowane z wynikami z poprzednich.

Pierwszą z nich jest shoutbox, który znajduje się na dole portalu, jest on teraz w fazie testowej, musimy sprawdzić jak bardzo będzie obciążał nasz serwer, dlatego zapraszamy do rozmów na nim, dzięki temu będziemy mieć wgląd do obciążeń, jakie generuje.

Drugą nowością jest konkurs książkowy dla osoby, która do końca miesiąca uzbiera najwięcej komentarzy na portalu – takowa osoba otrzyma od nas książkę „Piłkomatyka”, ma być to zachęta do tego, aby udzielać się również bezpośrednio na portalu, a nie tylko na Facebooku.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW