Regulamin

Założenia podstawowe:
1. Rejestrując się na stronie akceptujesz regulamin strony.
2. Nieznajomość reguł nie zwalnia z obowiązku przestrzegania regulaminu.
3. Regulamin wchodzi w życie 30.10.2016. Może on być zmieniany w każdym momencie, jednak prawo nie działa wstecz.
4. Osoby, które nie przestrzegają regulaminu będą karane banami.

Założenia dotyczące pisania na stronie:
1. Każdy użytkownik ma prawo do wyrażania swoich opinii, jednakże te opinie nie mogą być krzywdzące wobec drugiej osoby. Zabrania się wulgaryzmów skierowanych w stronę piłkarzy, klubów czy innych użytkowników strony. Wszelkie komentarze oraz wpisy są własnością użytkownika, serwis nie ponosi za nich żadnej odpowiedzialności.
2. Zabrania się pisania wyłącznie wielkimi literami.
3. Komentarze pod newsami muszą dotyczyć informacji podanej w newsie. Rozmowy na inne tematy dozwolone są na forum (w odpowiednich działach) oraz na shoutboxie. Dozwolone są uwagi dotyczące błędów ortograficznych lub gramatycznych, które mogą pojawić się w newsie, wszelkie inne uwagi proszę pozostawiać w specjalnych tematach na forum.
4. Zabrania się reklamowania innych stron, fanpage’ów oraz grup dyskusyjnych. Wyjątkiem jest sytuacja, gdzie użytkownik otrzyma zgodę jednego z administratorów.
5. Zabronione jest wstawianie na stronę treści pornograficznych, dotyczących piractwa czy propagujących przemoc wobec innych osób.
6. Wszczynanie kłótni, prowokowanie, uporczywe pisanie na jeden temat oraz obrażanie innych będzie surowo karane.
7. Wchodzenie w kompetencje administracji, moderacji oraz redakcji będzie karane. Podszywanie się pod członka administracji lub moderacji również nie jest mile widziane.
8. Zabronione jest posiadania multikonta.
9. Niedozwolone jest pisania kilku komentarzy pod sobą, wszystko można zamieścić w jednym komentarzu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy post nie był odświeżany.
10. Natarczywe pisanie z błędami ortograficznymi będzie wiązało się z wydaleniem ze strony.
11. Na naszej stronie istnieje całkowity zakaz reklamowania jakichkolwiek zlotów fanów Chelsea lub jakichkolwiek innych spraw związanych ze stowarzyszeniem

Sposoby karania użytkowników:
1. Administrator może udzielić słownego ostrzeżenia, nie będzie ono jednak w żaden sposób wpływało na odbiór serwisu.
2. Administrator może wlepić bana na shoutbox, może także całkowicie odebrać dostęp do portalu.

Pierwszy ban na stronie trwa tydzień, kolejny dwa, następny trzy tygodnie. Każdy kolejny ban oznacza ‚urlop’ dłuższy o tydzień. Ostrzeżenia kasują się co miesiąc. Trzy ostrzeżenia skutkują banem.