Chelsea24News.PL

Premier League 2016/2017

Re: Premier League 2016/2017

Postprzez Imperia » 7 lis 2016, o 13:06

Haha, przecież oglądałem ten mecz i widziałem jak zawodnicy się poruszali.

Wypowiedz Pocza- My nie graliśmy jak Chelsea, ponieważ wystawiłem dwóch napastników, a za nimi Eriksena. Nikt nie jest właścicielem systemu, który dzisiaj zaprezentowaliśmy.

I do tego masz średnie pozcyje http://scr.hu/0q9mz/3190i 343?

Pozdrawiam cieplutko i cytujac klasyka. Ja pierdole
Imperia
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: s1mple
Imię: Oliwier

Postprzez KonraddT » 7 lis 2016, o 15:57

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=58989DC2
ups, wychodzi na to, że my też nie gramy 3-4-3 :( poczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem o czym wcześniej pisałem a zrozumiesz. Jest kilka wariantów tej samej formacji, nikt nie gra identycznie, każdy zmieniając taktykę dostosowuje ją do swojego zespołu. Wypowiedź trenera kogutów też wyjąłeś z kontekstu, czemu niby tlumaczył się z gry podobną do Chelsea taktyką? Media to sobie wymyśliły? Czy jeśli w kolejnym meczu Hazard zagra na środku a po jego bokach wejdą Costa i Batshuayi to nagle zmienimy formację czy tylko wariant gry 3-4-3? I tak nie przeczytasz tamtego więc powtórzę, granice między formacjami są tak zatarte w nowoczesnym futbolu, że cięzko określić, kto jaką gra w danym meczu, a czepiasz się głupot nie ogarniając sensu mojej pierwszej wypowiedzi, czyli tego, że Chelsea pod wodzą Conte zaczyna być dla innych klubów powodem do zmian i kombinowania w swoich taktykach, a ten trend z czasem będzie się jeszcze zwiększał.
KonraddT

Imię: Konrad

Postprzez Imperia » 7 lis 2016, o 16:06

Rozumiem doskonale o co ci chodzi, no i zgodzę się że w przyszłości kluby mogą czerpać z tego pomysł dla siebie. Koguty już mogły tym ustawieniem 3 w tyle, ale tak samo powtórzę, w przodzie wyglądało to inaczej. Nie była to nasza wersja, nie było to nasze 343 z naszymi wariantami, więc wprowadziłeś nieco w błąd, przedstawiając jakby nam wszystko podjebali ;)
Imperia
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: s1mple
Imię: Oliwier

Postprzez KonraddT » 5 gru 2016, o 03:27

do nowego roku, czyli rundy rewanżowej Premier League pozostało 5 spotkań. Naszym został mecz z WBA, które spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie, ale umówmy się, nie jest to zespół jakiego obecna Chelsea powinna się specjalnie obawiać. Nasi rywale mają więcej szans do straty punktów.
Tottenham gra z United (1:1),
Manchester City gra z Arsenalem i Liverpoolem, grają też z Leicester na wyjeździe (mimo wszystko warto wspomnieć o Mistrzach Anglii)
Arsenal oprócz wspomnianego City ma jeszcze Everton na wyjeździe i tak jak my gra z WBA,
Liverpool oprócz City także gra derby z Evertonem
Manchesteru United specjalnie nie opisuję, bo musielibyśmy wszystko przegrać w grudniu żeby mieli szansę nas dogonić.
Można więc śmiało liczyć na wejście w styczeń z przewagą 8 punktów nad resztą stawki. Oczywiście nadmierna pewność siebie i brak koncentracji mogą utrudnić naszym każde spotkanie, ale Conte to raczej typ szkoleniowca, który każdego rywala traktuje w 100% poważnie i nie pozwala piłkarzom na zbytnie rozluźnienie.
KonraddT

Postprzez MostDope » 5 gru 2016, o 11:10

Terminarz na papierze wygląda spoko i na pewno mamy łatwiejsze spotkania od Liverpoolu, City czy Arsenalu, którzy w tym roku będą musieli się jeszcze ze sobą zmierzyć. Ja stawiam, że do końca roku zgarniemy komplet punktów (ależ to by było piękne). Pokonaliśmy Totki i City na ich stadionie, teraz zgarnąć komplet i nastukać konkretną przewagę nad resztą.
MostDope
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez KonraddT » 28 gru 2016, o 03:01

koguty na wyjazdach grają średnio, są pod tym względem na 11 miejscu, nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu wyjazdów. Southampton poza dwoma pierwszymi meczami u siebie (źle weszli w sezon) i dwoma remisami, u siebie przegrali tylko z nami i zremisowali z Liverpoolem, poza tym same zwycięstwa. Myślę, że nie popełnię błędu mówiąc, że święci będą jutro nieznacznym faworytem. Nie wiem, czy koguty są jeszcze w walce o tytuł (to dopiero połowa sezonu) ale mimo wszystko liczę, że zgubią punkty i zrównają się z Manchesterem United w tabeli.
Ogólnie cieszy fakt, że w następnych dwóch kolejkach mamy więcej czasu na odpoczynek od naszych rywali. To może być kluczowe, zwłaszcza w drugich połowach tych meczów.
KonraddT

Postprzez Pierwiastek » 11 sty 2017, o 21:21

Minęło pół sezonu, więc można już pokrótce opisać i ocenić większe transfery w PL w sezonie 16/17.

John Stones
Na ten moment dramatyczny transfer za dramatycznie wysoką kwotę.

Leroy Sane
Również dramatyczna kwota została zapłacona za Niemca, ale w jego przypadku rzeczywiście widać potencjał do tego by w przyszłości był tych 50 baniek. Będą z niego ludzie, jak to się mówi.

Granit Xhaka
Kompletna klapa. Nie zaglądając nawet w jego statystyki należy stwierdzić, że ten piłkarz zwyczajnie nie jest wart takich pieniędzy.

Henrikh Mkhitaryan
Długo zajmuje mu wchodzenie do składu United, ale ewidentnie jest to piłkarz z wysokiej półki i jeśli na stałe zadomowi się w pierwszym składzie na OT, Manchester jeszcze będzie miał z niego dużo radości.

Sadio Mané
Fantastyczny transfer, Senegalczyk jest najlepszym strzelcem ekipy z Anfield. Zobaczymy podczas PNA jak LFC poradzi sobie pod nieobecność Mane.

Shkodran Mustafi
Muszę przyznać, że nie zwracałem na niego szczególnej uwagi przez te pół sezonu, to chyba dobra wiadomość dla środkowego obrońcy. Nie wiem co napisać więcej na temat tego transferu oprócz tego, że był dramatycznie drogi, ale to już chyba standard.

Eric Bailly
Krótko, solidny obrońca.

Christian Benteke
Mimo strzelonych goli w tym sezonie dla CP, wszyscy sobie zdajemy sprawę, że Benteke to napastnik z gatunku klocowatych. Jedynie co można jeszcze dodać to wyrazy najszczerszego szacunku dla jego menadżera skoro już 2 kluby z Anglii zapłaciły za niego więcej niż 30mln euro, niebywałe.

Ilkay Gündogan
Fenomenalny piłkarz za stosunkowo niską kwotę. W kwestii jego umiejętności nikt nie może mieć wątpliwości, jedynym zmartwieniem są kontuzje.

Georginio Wijnaldum
Bezapelacyjnie najlepszy piłkarz w tamtym sezonie spadkowicza z Newcastle został wyłowiony z tonącego okrętu przez Liverpool. Za tak niską kwotę ściągnęli bardzo dobrego piłkarza jak na warunki ligowe.

Lucas Pérez
Nie oglądałem go zbyt często ale raczej niewypał.

Sofiane Boufal
Na dzień dzisiejszy transfer Marokańczyka należy ocenić słabo. Wychwalany pod niebiosa przed sezonem przez jego fanów w grze Fifa gdzie ma 5* sztuczek, nie pokazuje zwyczajnie nic ciekawe gdy jest na boisku. Moim zdaniem będzie to niewypał w Anglii taki jak Cabella czy Thavin.

Nolito
Piłkarz ściągnięty przez Pepa w celu poszerzenia kadry, użyteczny przy rotacji. Za rozsądne pieniądze, spełnia swoje zdanie, jak dla mnie przyzwoity transfer.

Claudio Bravo
Nastąpiła zamiana lepszego bramkarza na gorszego, co tu dużo pisać.

Specjalnie nie umieściłem tutaj Pogby, Zlatana i graczy Chelsea, bo o nich dużo mówi się już poza tym tematem.
Pierwiastek

Ulubiony zawodnik: Real Madrid
Imię: Real Madrid

Postprzez Wietnam » 11 sty 2017, o 21:25

Akurat Wijnaldum nie jest zbyt mocno chwalony przez fanów Liverpoolu. Zarzucają mu to, że chowa się przed piłką, jest mało kreatywny i zazwyczaj niczego nie wnosi do gry.
I ran. I ran until my muscles burned and my veins pumped battery acid. Then I ran some more.
Wietnam
Administrator
Administrator

Imię: Tony Pulis

Postprzez Pierwiastek » 11 sty 2017, o 21:29

Może oczekiwali, że będzie robił różnicę taką jak w Newcastle gdzie nikt nie miał do niego startu. W LFC jest tylko jednym z wielu i już nie będzie tak widoczny.
Pierwiastek

Ulubiony zawodnik: Real Madrid
Imię: Real Madrid

Postprzez RomPomPom » 12 sty 2017, o 10:41

Dziwnie wygląda jak wymieniasz najdroższe transfery i nie wypały i brakuje tam graczy z CFC. Oceniasz całą ligę to i o naszym klubie można wspomnieć. Jeden niewypał mamy i to dość drogi. Wracając do Twojej listy. Georginio Wijnaldum nie posiada umiejętności, by grać w zespole z topu. Jest zwyczajnie słaby zarówno w obronie jak i ataku. Zestawienie go razem z Canem to strzał w stopę. To jak od środka Matić-Kante wymagać rozgrywania piłki. Trochę spotkań AFC oglądałem i Mustafi okazał się świetnym wzmocnieniem jest ich jednym z 3 najlepszych graczy w tym sezonie. Perez jak gra to się sprawdza. Przyszedł jako napastnik, a gra jako boczny pomocnik. W sumie z resztą się zgadzam.
RomPomPom
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Droba
Imię: Przemysław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Premier League