Chelsea24News.PL

Przedstaw się!

Re: Przedstaw się!

Postprzez ziomek32 » 5 paź 2016, o 23:10

Witam :)
Kuba 18 lat
Za cfc od przegranego finału w moskwie w 2008 roku :) (wszyscy w klasie byli za M.U a ja lubiłem pokazywać charakter) :)
Lubię książki fantasy a także biografie.
Do ulubionych należą Wiedźmin,tunele,metro
Jeśli chodzi o biografie polecam o naszym obecnym trenerze :)
Słucham raczej rapu,jeśli chodzi o inne zainteresowania często gram :)
ziomek32
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Didier Drogba
Frank Lampard
Imię: Jakub

Postprzez Majki93 » 29 gru 2016, o 00:35

Siema mam na imię michal. Jestem z Gorzowa Wielkopolskiego aktualnie mieszkam w belfascie. Lubię piłkę nożną bardziej wolę grać w piłkę niż oglondac ponieważ mam kłopot z pachwina to częściej oglądam mecze.
Majki93
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Ronaldinho, hazard, mesut ozil.

Postprzez Wietnam » 29 gru 2016, o 21:42

Witam. :)
I ran. I ran until my muscles burned and my veins pumped battery acid. Then I ran some more.
Wietnam
Administrator
Administrator

Imię: Tony Pulis

Postprzez beczik » 8 sty 2017, o 14:53

Cześć wszystkim!
Nazywam się Damian, mam 21 lat. Jestem z Czechowic-Dziedzic, trenowałem parę lat piłkę nożną w klubie UMKS "Trójka", miałem okazję grać przeciwko Arkadiuszowi Milikowi w turnieju Coca-Cola Cup, rok później w tym turnieju zostałem wicemistrzem Śląska, polegliśmy z Ruchem Chorzów w finale :< Ponadto jestem mistrzem Śląska w turnieju drużynowym Orliki 2012. Z piką związany od małego, dlatego też w parze przyszło kibicowanie jakiejś drużynie i tak kibicuję The Blues od 2004r. nie pamiętam z kim Chelsea wtedy grała, ale wiem, że wygrała tamten mecz..od tamtego czasu moi koledzy zdążyli już kibicować "na śmierć i życie" paru różnym klubom (śmieję się, że sezonowcy hehe), gdzie ja zawsze wiernie zostawałem przy Chelsea ;) Nie, żeby coś, ale dzisiaj wiem, że to jedyna prawdziwa miłość mojego życia, no wiadomo, poza mamą ;) Nie zliczyłbym łez wylanych po porażkach w ważnych turniejach, ale po tylu latach kibicowania Chelsea przywykłem do tego, ta drużyna już tak ma, że dramaty to nasza specjalność, ale jak wiadomo mamy też świetne chwile w naszej historii ;) Na Stamford jeszcze nie byłem, mam nadzieję, że uda mi się wybrać jak najszybciej na jakiś mecz Niebieskich.. ;) Pozdrawiam wszystkich ;)
beczik
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Didier Drogba, Frank Lampard, John Terry, Joe Cole, Willian
Imię: Damian

Poprzednia strona

Powrót do Forum oraz portal