Chelsea24News.PL

FIFA Ultimate Team (FUT)

Re: FIFA Ultimate Team (FUT)

Postprzez Patyr » 9 sty 2017, o 15:04

Poradniki dotyczące taktyki na youtube są gówno warte. Każdy musi dostosować to do swojego stylu gry.
W 1969 rzuciłem kobiety i alkohol i było to najgorsze 20 minut w moim życiu. ~~ George Best
Patyr
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Buffon,Lampard , Pirlo , Hazard
Imię: Patryk

Postprzez mag262 » 9 sty 2017, o 15:21

Pierwszy raz dowiedziałem się o "własnej taktyce", więc ciężko mi samemu to ustawić..
mag262
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Hazard

Postprzez rearus » 9 sty 2017, o 15:32

Z własną taktyką trzeba popróbować, to nie jest żadna czarna magia, owszem, szanse na to, że ustawisz za pierwszym razem wszystko są znikome i można się zasugerować tym co pokazują na YT, a potem sobie zmodyfikować. Jedyna ważna rzecz, to żeby ustawiać linię obrony na cofniętą, a nie na pułapkę ofsajdową, bo inaczej dosyć sporo się ryzykuje i będzie dostawać się w dupę przy kontrach.

Tutaj masz całkiem spory poradnik adekwatnie każdego z parametrów
https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/ ... m_tactics/
rearus
Administrator
Administrator

Postprzez Patyr » 9 sty 2017, o 15:45

rearus napisał(a):Jedyna ważna rzecz, to żeby ustawiać linię obrony na cofniętą, a nie na pułapkę ofsajdową, bo inaczej dosyć sporo się ryzykuje i będzie dostawać się w dupę przy kontrach.

Ja tam gram na wysuniętej linii obrony i nie tracę sporo bramek. Wygrywam mecze po x:1/0 Rzadko tracę więcej bramek niż 2. Ale to pewnie sprawa tego że lubie grać agresywnie obrońcami i jestem do tego przyzwyczajony.
W 1969 rzuciłem kobiety i alkohol i było to najgorsze 20 minut w moim życiu. ~~ George Best
Patyr
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Buffon,Lampard , Pirlo , Hazard
Imię: Patryk

Postprzez rearus » 9 sty 2017, o 15:47

Kwestia przyzwyczajenia ;). Ja gram z cofniętą linią obrony, ale jeden z obrońców praktycznie zawsze ma high workrate na atak, wobec czego często wychodzi i ucina kontre w zarodku.
rearus
Administrator
Administrator

Postprzez mag262 » 9 sty 2017, o 15:51

rearus napisał(a):Kwestia przyzwyczajenia ;). Ja gram z cofniętą linią obrony, ale jeden z obrońców praktycznie zawsze ma high workrate na atak, wobec czego często wychodzi i ucina kontre w zarodku.

Środkowy obrońca?
mag262
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez rearus » 9 sty 2017, o 17:04

Tak, w głównym składzie Bailly, w fitness squadzie Koulibaly. Oczywiście w wytycznych ma ustawione zostawanie z tyłu, ale work rate'y robią swoje.
rearus
Administrator
Administrator

Postprzez mag262 » 9 sty 2017, o 17:47

Teraz mam srodek Oscar - Matic - Dembele. Na napadzie biega Remy, jakiego Napastnika warto sprowadzic z EPL?
mag262
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Dane » 9 sty 2017, o 17:51

Origi bardzo dobry.
"Menedżer jest jak krawiec. Musisz z posiadanego materiału uszyć jak najlepsze ubranie." - Antonio Conte
Dane
Użytkownik
Użytkownik

Zouma
Imię: Damian

Postprzez rearus » 9 sty 2017, o 18:00

Zależy czego wymagasz od napastnika i jaki masz fundusz.
Ja gram dwójką POTM Costa - Remy/Hazard, coraz częściej na ataku obok Costy gra Hazard, a za nimi Eriksen. Grając Hazardem na CAM'ie kupiłem na jakiś czas Sturridge'a za Remy'ego i miałem mocno mieszane uczucia, czasem grał zajebiście tego bardziej ruchliwego napastnika, cofał się, wybiegał, robił przestrzenie, a czasem Hazard zostawał z 3 pomocników i bardzo długo czekałem na to, aż Sturridge się ruszy, albo cofnie ze spalonego - ale w grze jednym napastnikiem może wyglądać to sporo inaczej. Generalnie na pewno jest to upgrade w stronę Remy'ego jeżeli chodzi o drybling i wykończenie.
Jeżeli szukałbyś bardziej napastnika grającego plecami do bramki to jakakolwiek wersja Benteke/IF Kane albo Lukaku.
Podałem przykłady napastników do 50~ k (Benteke chodzi po cenie discardu), dużo taniej i dużo lepiej od Remy'ego raczej nic nie znajdziesz.
rearus
Administrator
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA