Chelsea24News.PL

FIFA Ultimate Team (FUT)

FIFA Ultimate Team (FUT)

Postprzez rearus » 31 gru 2016, o 12:58

W gruncie rzeczy już 3 miesiące po premierze nowej Fify, a tematu do tej pory nie bylo. Gra ktoś w FUT? Jak wrażenia względem 16 (Głównie wobec zmian w postaci Weekend League czy SBC)? Jak ktoś chce się pochwalić składem czy podpytać o coś, to już ma miejsce żeby to zrobić ;).
rearus
Administrator
Administrator

Re: FIFA Ultimate Team (FUT)

Postprzez ManSheaL » 31 gru 2016, o 13:41

Liga weekendowa to jest najlepsza zmiana w tej odsłonie fify, w końcu można zarobić uczciwie coinsy a nie tylko dzięki szczęściu w paczkach. Kolejna nowostka SBC, niby pomysł super ale kto może sobie pozwolić no to? Strasznie droga zabawa
ManSheaL
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez rearus » 31 gru 2016, o 14:42

Bez przesady, SBC trochę studnia bez dna, ale jest szansa na to, żeby dostać paczki znacznie taniej :P. Poza tym akurat te SBC, które były w święta, były faktycznie często mocno przegiete jeżeli chodzi o wymagania (zrobiłem w sumie dwa, z czego jedno nie wiem nawet po co), ale Marquee Matchups, za które są paczki czy POTM gdzie dostajemy jedna z lepszych kart danego zawodnika (krążą nawet plotki, że POTM ma być najlepszym IF) + fajne paczki, nie są takie złe ;).
rearus
Administrator
Administrator

Postprzez ManSheaL » 31 gru 2016, o 15:00

Chodziło mi głównie o te SBC w których dostajemy zawodnika są zazwyczaj bardzo kosztowne. Owszem te z paczkami są często opłacalne
ManSheaL
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Patyr » 31 gru 2016, o 19:11

Mistrzostwa FUT to najlepszy tryb od lat. Wkońcu ja grająć pół-zawodowo w fifkę mogę sprawdzić swoje umiejętności z naprawdę dobrymi graczami (poziom pierwszej ligi jest dla mnie łatwy). Ale mimo wszystko ten obrazek pokazuje piękno ligi weekendowej.Obrazek
W 1969 rzuciłem kobiety i alkohol i było to najgorsze 20 minut w moim życiu. ~~ George Best
Patyr
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Buffon,Lampard , Pirlo , Hazard
Imię: Patryk

Postprzez rearus » 2 sty 2017, o 22:50

+1
Biorąc pod uwage, że jestem mocno średni w Fife, zauważyłem tylko zabawna zależność, że łatwiej mi zdobyć gold/elite w WL niż się do niej zakwalifikowac :P. Chociaż i tak, tydzień temu się nie zakwalifikowalem, a teraz za pierwszym podejściem ;|.

@Patyr: jakiego składu używasz? Ja mam trochę ból, bo mam untradeable Ramosa i Riberiego, ale nie mogę zlepic z nimi sensownego składu. Ramos generalnie mimo wysokiego overalla jest trochę bezsensowny i nie wiem czy przy najbliższej okazji go nie przehandluje na SBC :P.
rearus
Administrator
Administrator

Postprzez Patyr » 3 sty 2017, o 13:14

rearus napisał(a):@Patyr: jakiego składu używasz? Ja mam trochę ból, bo mam untradeable Ramosa i Riberiego, ale nie mogę zlepic z nimi sensownego składu. Ramos generalnie mimo wysokiego overalla jest trochę bezsensowny i nie wiem czy przy najbliższej okazji go nie przehandluje na SBC :P.

Ogólnie to jak chcesz to napisz do mnie na pw z budżetem i platformą to moge pomóc ci złożyć coś sensownego :p.
Dużo zależy od własnej taktyki, ja po ustawieniu owej i jeszcze nadaniu wytycznych mam większy win rate niż poprzednio. Co do kwalifikacji do LW to łatwiej jest dostać się do pierwszej ligi niż wygrać ten turniej xD. Ogólnie składy mam dwa. (kolejność losowa bo obydwa są równie dobre.) Nie jestem i nigdy raczej nie będę fanem grania mega dobrymi piłkarzami. Wolę się skupić na tanich zawodnikach a coinsy wydawać na ulepszenia w ostateczności.
1.https://www.easports.com/pl/fifa/ultima ... D:FFA17PS4
2.https://www.easports.com/pl/fifa/ultima ... C:FFA17PS4
W 1969 rzuciłem kobiety i alkohol i było to najgorsze 20 minut w moim życiu. ~~ George Best
Patyr
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez rearus » 3 sty 2017, o 15:22

Ja wczoraj miałem trochę farta z TOTW Tradeable ( :D ! ), wobec czego obecnie latam tak:

http://www.futhead.com/17/squads/3611212/

Wiem, że dużo lepiej byłoby go popchnąć i zrobić skład dookoła DC19, ale na razie nie mogę się rozstać :D.

Co do custom tactics, to faktycznie, to jest game changer, w tym roku w ogóle wąskie formacje - często bez skrzydłowych, są bardzo mocno zajebiste, jedyna grywalna opcja ze skrzydłowymi to chyba 4321 i ew. 433(4), ale jakoś nie mogę sobie dobrać skrzydłowych z BPL, którzy by mi pasowali.. Najgorzej prawe skrzydło :P.

Co do składania, to nie ma sensu konspirować się na PW, możemy zrobić puzzle :D

http://www.futhead.com/17/squads/3616546/

Pierwsze w gruncie rzeczy na co wpadam:

http://www.futhead.com/17/squads/3616579/

Chociaż Kurzawa opcjonalny ;)
rearus
Administrator
Administrator

Postprzez Patyr » 3 sty 2017, o 15:56

Woow Gratki za Edka z sbc :O. Ogólnie to w 4-3-2-1 musisz mieć silnych bocznych napastników. Od siebie polecam Michaila Antonio albo Zahe. Więc Francka nie widze w tej formacji.

Zawsze jak chcesz skład wokół DC19 to możesz zrobić 4-3-2-1 i przesunąć Hazarda na bocznego śp. Ja tam gram Ederem i sprawdza się świetnie. Ogólnie zamysł w tej formacji jest prosty. Centralny śp to typowy wysoki defensor (Kouyate,Krychowiak,Wanyama) ogólnie tutaj musi być silny i koniecznie WYSOKI piłkarz więc bez żadnych Kante czy Matuidich. Ci boczni śp mają wspierać atak więc ben arfa jest całkiem spoko. Jeżeli koniecznie chcesz Riberyego to ja moge od siebie zaproponować taki skład. (Nie wiem jaki masz budżet więc zrobiłem coś w podobnym przedziale co twój zaproponowany skład)

http://www.futhead.com/17/squads/3616930/

BR- Nie grałem ale słyszałem wiele dobrego o Navasie.
LŚO- Toprak po prostu wymiata jeden z lepszyś śo w bundeslidze.
PŚO- Ramos którego chciałeś.
PO-Carvajal Solidny zawodnik, możliwa zmiana za jakiegokolwiek PO z LaLiga z Hiszpanii.
LO- Hector najlepszy LO w Bundeslidze pomijając Alabe.
PŚP- Thiago. Cóż mogę powiedzieć, Jedyna wada to słaba stamina więc trzeba go oszczędzać.
ŚP Luiz Gustavo jak od paru lat zjada większość ŚPD.
LŚP - Calhanoglu Bestia. Jego zwykłą wersją gra się wyśmienicie więc ta nie powinna odstawać. Jeszcze te wolne. Palce lizać!
PN- Embolo idealny do tej formacji nie musi dużo dośrodkowywać więc jego nisko ocenione podania nie przeszkadzają a przez fizyke może się przepychać z obroncami mając jakiekolwiek szanse.
N- Hernandez statystki ma mega dobre. Późniejszy upgrade do Lewego mile widziany :).
LN- Ribery którego ja bym zmienił na jakiegoś Douglasa Coste albo Konoplyanke ale decyzje pozostawiam Tobie.
Patyr
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez rearus » 3 sty 2017, o 17:13

Edek pójdzie pod młotek prawdopodobnie prędzej czy później, bo bez sensu mi trzymać zawodnika za 1.5 miliona (jak na razie), a jeszcze zaraz skończy się obecny TOTW, więc cena pójdzie w górę. Przy okazji na 90% dostanie winter upgrade, więc chyba posiedzi u mnie do lutego, a wtedy będzie miał 92-93 overall ;).
Ramosa i Riberiego po prostu mam w klubie niewymiennych, więc myślę, żeby sobie z nimi zrobić jakiś fitness squad, juz cos próbowałem z nimi kombinować, ale dupy nie urywaja. A co do Navasa, to próbowałem go i nie wiem czy kwestia wzrostu, ale jakikolwiek strzał z obrębu 16tki jest w siatce, dośrodkowania żadnego nie wylapie, wszystko wybija.
rearus
Administrator
Administrator

Następna strona

Powrót do FIFA