Chelsea24News.PL

FRANCK KESSIE [ATALANTA]

Re: FRANCK KESSIE [ATALANTA]

Postprzez konczerito93 » 8 sty 2017, o 19:04

Dziś nie zagrał w meczu Atalanty. Kontuzja czy transfer?

I jeżeli ktoś może powiedzieć, kiedy Diawara przeszedł do Napoli , nigdzie nie było o tym wzmianki a przecież Conte widział w nim wzmocnienie zespołu.
Blue is the colour, football is the game
We're all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
'cause Chelsea, Chelsea is our name
konczerito93
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Didier Drogba
Imię: Maciej

Postprzez HokusPokus » 8 sty 2017, o 19:08

Kessie jest na PNA.
HokusPokus
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Eden Hazard

Postprzez Adrian » 8 sty 2017, o 19:59

konczerito93 napisał(a):Dziś nie zagrał w meczu Atalanty. Kontuzja czy transfer?

I jeżeli ktoś może powiedzieć, kiedy Diawara przeszedł do Napoli , nigdzie nie było o tym wzmianki a przecież Conte widział w nim wzmocnienie zespołu.

Diawara przed sezonem trafił do Napoli więc chyba faktycznie cię coś minęło :D
Adrian
Użytkownik
Użytkownik

Ulubiony zawodnik: Frank Lampard
Eden Hazard

Postprzez Elvis » 9 sty 2017, o 15:06

Ciężko mi ocenić ten transfer... Widziałem zaledwie kilka filmików "vs" i wcale nie dają jasnej oceny tego gracza. W moich oczach to silny, wybiegany piłkarz z zadatkami na niezłego b2b. Średnia technika, jeśli miałbym ją w jakiś sposób porównać to taki Diego Costa w pomocy, czyli bez fajerwerków ale zagrania trafiają do celu. Jeśli dodać do tego młody wiek (20 lat) i perspektywy rozwoju to gość zalicza niezły start. Zachęcił mnie do obejrzenia jego poczynań w meczu, bo wiadomo, że nawet najlepszy filmik nie pokaże jak się ustawia, gdzie biega i jak pracuje w perspektywie 90 minut. Na chwilę obecną 40 milionów to i tak dla mnie o wiele za dużo za gracza, o którym praktycznie świat słyszy od kilku miesięcy i nie jest to zawodnik ofensywny. Dodatkowo brałbym go pod uwagę jedynie mając w myślach dobre podstawy pod rozwój, szczególnie jeśli mówimy o podaniach czy kontroli piłki bo w tej kwestii nawet do wspomnianego wyżej Diawary trochę mu brakuje. W środku pola Chelsea chciałbym widzieć kreatywność, piłkarzy zdolnych do utrzymania piłki na połowie przeciwnika jak najdłużej. Kessie to raczej piłkarz pod kontry, ewentualnie potrafiący wejść w drugie tempo. Teraz widzę jak oddajemy inicjatywę silniejszym rywalom mając w środku Kante i Matić'a wystawionych z myślą o wielu odbiorach piłki, a miodem na moje oczy są mecze gdy do gry wchodzi Fabregas i mogę klaskać widząc jego podania, które wprowadzają zamieszanie w obronie rywala. Nie będzie wielu "nowych Fabregasów", a nawet jeśli są to trzeba pamiętać o defensywie która była największa bolączką na początku sezonu. Dlatego jeśli mamy ściągać graczy przede wszystkim zapewniających spokój w obronie to licze na takich z ciutkę lepszą techniką niż Kessie czy Bakayoko.
Elvis
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia strona

Powrót do Transfery do Chelsea