Home / News / Chelsea FC Women ogrywa Crystal Palace na wyjeździe

Chelsea FC Women ogrywa Crystal Palace na wyjeździe

Zawodniczki Chelsea FC Women pokonały dziś Crystal Palace na ich własnym stadionie aż 0:4. Mecz rozgrywany był w ramach FA Women’s League Cup. „The Blues” po dwóch kolejkach tego turnieju mają na koncie 6 punktów.

Wynik spotkania już w 10 minucie otworzyła Adelina Engman. Kolejne gole dla Chelsea padły już, jednak w drugiej połowie. „The Blues” zdobyły trzy bramki w osiem minut, a autorką dwóch z nich była Bethany England. Jednego gola do dorobku strzeleckiego Chelsea dołożyła jeszcze Drew Spence.

Następny mecz zawodniczki Chelsea FC Women rozegrają już w środę. Przeciwniczkami Mistrzyń Anglii będzie Bristol City.
Raport meczowy:

Chelsea (4-1-2-3): Durack; Carter, Bailey, Cooper, Thorisdottir (Andersson 63); Ingle; Cuthbert (Bachmann 65), Spence (c); England (Blundell 69), Kirby, Engman