Home / News / Chelsea U18 wygrywa ze Swansea w Walii

Chelsea U18 wygrywa ze Swansea w Walii

Zawodnicy Chelsea U18 pokonali dziś na ciężkim terenie Swansea City 1:2. „The Blues” po pięciu kolejkach ligowych mają na swoim koncie 10 punktów.

Strzelanie w meczu rozpoczął Tino Anjorin, który w 11 minucie pokonał bramkarza „Łabędzi” i wyprowadził Chelsea na prowadzenie. Zaledwie 4 minuty później wynik na 0:2 podwyższył 16-letni stoper „The Blues” – Sam McClelland. Gola kontaktowego dla Swansea zdobył Dan Williams, jednak Walijczycy nie potrafili drugi raz pokonać Karlo Zigera i to ostatecznie Chelsea zainkasowała ważne trzy punkty.

Następny mecz zawodnicy Chelsea U18 rozegrają w przyszłą sobotę, a ich rywalami będzie Aston Villa. Spotkanie rozegrane zostanie w ramach Premier League U18.