Home / News / Warnock: Zachowanie Chelsea to brak klasy

Warnock: Zachowanie Chelsea to brak klasy

Neil Warnock przyznał, że włodarze Chelsea zachowali się w sposób bardzo rozczarowujący w stosunku do Cardiff.

– Chciałem wypożyczyć Abrahama do Cardiff. Eddie Newton doskonale o tym wiedział, ostatecznie Anglik skończył w Aston Villi. Jestem naprawdę rozczarowany faktem, że nie otrzymałem telefonu ze strony Chelsea, gdzie poinformowaliby nas, że ostatecznie są zainteresowani oddaniem tego piłkarza na wypożyczenie. Nie otrzymałem także prostej informacji, że on trafi do innego klubu.

– Termin na transfery kończył się u nas trzy tygodnie wcześniej, być może nie byli wtedy pewni tego, gdzie Abraham ma grać w kolejnym sezonie. To jednak dziwne, bowiem wtedy mógł trafić jedynie do niższej ligi. Tak czy inaczej powinni do nas zadzwonić, to pokazałoby wielką klasę.

– Tammy byłby u mnie podstawowym napastnikiem w Premier League, naprawdę lepszy dla niego był powrót do niższej ligi? Nie rozumiem tego zupełnie. On sam chciał grać w Premier League. Nie sądzę też, że chodziło o kwotę za wypożyczenie, oferowaliśmy pieniądze za tę transakcję. On mógłby się rozwinąć dzięki regularnym występom u nas. Bardzo długo czekałem na niego, przez co przegapiliśmy inne możliwości na te pozycje. Takie jest jednak życie. Jestem jednak rozczarowany.

Źródło: Standard

 

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.
Please Login to comment