Home / Konferencje / Konferencja pomeczowa Sarriego

Konferencja pomeczowa Sarriego

Wynik oraz całokształt 

– Jestem zadowolony z rezultatu oraz przebiegu spotkania. To był bardzo trudny mecz, byli bardzo zorganizowani oraz ich defensywa była mocna. Pierwsza połowa była ciężka i może potrzebowaliśmy gry z piłką i bez piłki w innym tempie. W takim meczu możesz wygrać w ostatnich dwudziestu minutach.

Byłeś pewny wygranej?

– Tak

Morata

– To zależy od momentu na boisku. Dzisiaj dużo piłek było z dośrodkowań, zatem uznałem że Giroud lepiej będzie sprawował się na murawie. Alvaro się cały czas poprawia, może potrzebuje więcej przestrzeni. Jednak, mam szczęście że mam w kadrze kogoś takiego jak Giroud, jest bardzo użyteczny.

Czy początek sezonu jest lepszy niż oczekiwałeś?

– Tak, jestem bardzo zadowolony z moich piłkarzy. Pracują bardzo dobrze zarówno na treningach jak i w meczach. Jestem zadowolony z 12 punktów, ale zawsze myślę że możemy więcej.

Ruszasz po tytuł ligi?

– Myślę, że lepiej myśleć o następnym meczu. W poprzednim sezonie odstęp pomiędzy Manchesterem, a nami wynosił 30 punktów. Uważam, że ciężko będzie go zmniejszyć w jeden sezon. Jestem szczęśliwy z ostatnich czterech meczy, jednak żyje tylko od meczu do meczu.

Marcos Alonso

– Myślę, że na swojej pozycji może i jest najlepszy w Europie. Jego fizyczne cechy to absolutny top. Jest też świetny jeżeli chodzi o akt ofensywny. Wydaje mi się że, gdyby poprawił swoje zadania defensywne, mógłby być najlepszym lewym obrońcą w Europie.

 

Football London 

Ranking meczu

O autorze: Czarek

Pedantyczny perfekcjonista oraz sympatyk ligi angielskiej. Leniwy pracoholik oraz zapalony gracz PS4. Wszystko po troszeczku.
Please Login to comment