Home / Konferencje / Pomeczowa konferencja

Pomeczowa konferencja

-Wiedzieliśmy że będzie to dla nas trudne spotkanie, tutaj każdemu gra się bardzo ciężko. W poprzednim sezonie Chelsea, Arsenal oraz Manchester United polegli na tym obiekcie. Ten mecz był dla nas bardzo trudny. Nigdy nie widziałem aby Rafa grał pięcioma obrońcami we Włoszech, byli bardzo dobrze ustawieni. Musimy być szybsi i bardziej cierpliwi w swojej grze.

– Zdarzenie z Giroud? To było trochę pechowe zdarzenie, nie wiem nic o uderzeniu łokciem. Byłem daleko.

– Rzut karny? Tak jak mówiłem wcześniej, byłem bardzo daleko od tego wydarzenia. Nie jestem sędzią i nie chcę wydawać wyroków.

– To był test naszego charakteru, wygraliśmy w meczu w którym graliśmy przeciwko drużynie przeciwko której gra się bardzo ciężko. Remisowaliśmy na kilka minut przed końcem i ostatecznie wygraliśmy.

– Hazard? Zagrał bardzo dobrze, być może powinienem go ściągnąć w 75 minucie, jednakj Kovacić także musiał zejść.

– We Włoszech często musiałem grać przeciwko defensywnie nastawionym drużynom, oczywiście nie mówię o Interze czy Juventusie, ale o ekipach z dolnych rejonów tabeli.

– Czy ma znaczenie nasze miejsce w tabeli? Żadne, liczy się tabela po 38 spotkaniach.

– Hazard był faulowany tak jak zazwyczaj. Pokazał jednak zaangażowanie w ten mecz.

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.
Please Login to comment