Home / Konferencje / Sarri: Hazard jest gotów na grę w pierwszym składzie

Sarri: Hazard jest gotów na grę w pierwszym składzie

Zapraszamy na przedmeczową konferencję prasową przed meczem z Newcastle – Sarri odpowiadał na pytania dziennikarzy, którzy pytali głównie o sprawy aktualne.

– Hazard? Nie wiem czy jest gotowy na 90 minut, jednak jest w stanie zagrać w pierwszym składzie. Jestem szczęśliwy, że gra w naszym zespole, on chce grać. To poprawny tok myślenia z jego strony, jednak muszę myśleć o wszystkich.

– Czy Hazard zostanie? Mam nadzieję! Jestem trener dobrej drużyny, Chelsea to wspaniały klub. Bardzo ważne jest dla nas to, aby zachować swoich najważniejszych graczy. Eden zostanie z nami w tym sezonie.

– Loftus-Cheek? Wybrałem dwóch skrzydłowych na ławce, rozmawiałem z nim dwukrotnie, odbyłem także rozmowę z klubem. Myślę że on pozostanie w klubie, a o tym wszystkim będziemy mogli porozmawiać ponownie w grudniu.

– Praca nad defensywą? Praktycznie codziennie na tym pracujemy, nie obawiam się jednak o defensywę. W drużynach do których przybywałem zawsze były problemy z defensywą w pierwszych miesiącach.

– Czy będe używał piątki defensorów? Nie, ostatni raz grałem tak pięć lat temu, jednak to nie jest mój styl gry.

– Cahill? Powiedziałem mu, że musi być cierpliwy, jednak nadal jest ważnym graczem dla nas.

– Rafa Benitez? Chciałbym mu podziękować, kiedy przybyłem do Napoli czułem, że ta drużyna jest niemal gotowa do mojego stylu gry. Gdybym przejął ten zespół po innym menedżerze mógłbym mieć problem. Benitez to bardzo dobry trener, a niedzielna potyczka będzie dla nas trudna. Chelsea w ostatnim sezonie przegrała tam 0-3, Arsenal i Manchester United również przegrały.

– Kovacić? Myślę że Mateo oraz Eden zagrali bardzo dobrze po wejściu z ławki w meczu z Arsenalem. Wtedy intensywność spotkania nieco opadła, myślę jednak że podobnie jak Eden jest gotowy na to, aby zagrać około 60 minut.

– Szansa na pozyskanie Kovacicia? Na ten moment zbyt wcześnie jest na to, aby o tym mówić. Mam nadzieję, że on będzie mógł z nami zostać.

Źródło: Football.London

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.
Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Bartek
Bartek

bardzo zdawkowe to tlumaczenie, odnosnie 5 obroncow wytlumaczyl dlaczego nie chce grac tym ustawieniem