Home / News / Emery: Nie podałem dłoni Sarriemu, ponieważ…

Emery: Nie podałem dłoni Sarriemu, ponieważ…

Unai Emery tuż po końcowym gwizdku udał się do szatni, nie podał dłoni Maurizio Sarriemu, co od razu zostało zauważone przez dziennikarzy.

– Czemu nie podałem dłoni Sarriemu? Chciałem to zrobić w szatni, czekałem na niego, aby uścisnąć jego dłoń i porozmawiać.

– Broniliśmy bardzo głęboko, więc postanowiłem zdjąć Mesuta, abyśmy mogli w środku pola naciskać na Chelsea. Rywal zbyt łatwo dominował w tym sektorze boiska.

– Nasza reakcja po stracie drugiej bramki była prawidłowa, stworzyliśmy sobie w pierwszej połowie więcej szans od rywala, powiedziałbym nawet, że wynik po pierwszej połowie mógł być dla nas korzystny. W drugiej połowie straciliśmy jednak koncentrację.

– Dziś stwarzaliśmy sobie szanse na zdobycie bramki, to jest najważniejsze, musimy jednak kontynuować pracę. Auba zmarnował dzisiaj trzy dobre okazje, jednak w innym meczu strzeli trzy gole z trudniejszych sytuacji. Jestem o ot spokojny.

– Musimy zachować większy balans między obroną i ofensywą, dopuściliśmy do zbyt wielu sytuacji dla Chelsea. Musimy kontrolować mecz.

Źródło: Football.London

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.
Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Aprilis
Aprilis

nie, to nie!