Home / News / OFICJALNIE: Rexona nowym partnerem Chelsea

OFICJALNIE: Rexona nowym partnerem Chelsea

Chelsea Football Club nawiązała współpracę z Rexoną. Będzie to nowy globalny partner klubu. O porozumieniu wypowiedział się Chris Townsend, dyrektor komercyjny Chelsea.

– Jesteśmy dumni ze współpracy z wiodącymi firmami na świecie, dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Unilever, mogąc przywitać Rexonę jako naszego nowego globalnego partnera.

– W ostatnich latach zademonstrowaliśmy, że bliska współpraca jest kluczem do pewnych ekscytujących i inspirujących kampanii. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy współpracować z Rexoną przy tworzeniu programów rozwijających futbol dla młodych adeptów piłkarskich. Chcemy zmaksymalizować ten potencjał na skalę globalną.

O współpracy wypowiedziała się również Joanna Allen, wiceprezydent marki Rexona.

– Cieszymy się z rozszerzenia współpracy z Chelsea Football Club. Pomoże nam ona dotrzeć do globalnej grupy docelowej Rexony, dla której piłka nożna to kluczowa pasja. Z niecierpliwością czekamy na bliską współpracę.

Źródło: Chelsea FC

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
AntyPiSior
AntyPiSior

To teraz całe SB będzie pachniało Rexoną 😀

Maziarex38
Maziarex38

Teraz wystarczy czekać na oficjalne potwierdzenie transferu Glika. 😀