Home / News / FA wprowadziło kilka zmian w przepisach – oto one!

FA wprowadziło kilka zmian w przepisach – oto one!

Już dzisiaj rozpocznie się nowy sezon Premier League, zainauguruje go spotkanie Manchesteru United z Leicester. FA wprowadziła kilka zmian, które mogą zmienić te rozgrywki na lepsze.

– Od teraz menedżerowie będą otrzymywać ostrzeżenia. Cztery ostrzeżenia w sezonie oznaczają jeden mecz na trybunach dla szkoleniowca, osiem to dwa mecze, dwanaście to trzy spotkania z rzędu, a szesnaście to sprawa skierowana do FA.

– Menedżerowie będą mogli używać iPadów podczas meczów, będą mogli używać ich do analizy, gdyż można będzie oglądać na nich transmisje meczu, który aktualnie jest rozgrywany.

– Kartki z innych rozgrywek nie będą się kumulować – jeżeli piłkarz otrzyma żółtą kartkę w FA Cup, to nie będzie się zaliczała ona w poczet kartek zebranych w lidze.

– Brak dogrywek w Carabao Cup. Od teraz remis w meczu Carabao Cup będzie skutkował rzutami karnymi, a nie jak w poprzednim sezonie dogrywką.

– Przy testach antydopingowych, testerzy mogli poinformować o nazwiskach wybranych do testów już po 75 minucie spotkania. Teraz mogą informować dopiero po meczu.

– VAR będzie używany w FA Cup oraz Carabao Cup – nie będzie jednak używany w Premier League.

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
AntyPiSior
AntyPiSior

Nawet dobre te wszystkie zmiany

Midnite
Midnite

Bardzo na plus rezygnacja z dogrywek w Coca-Cola Cup. No i czekamy na VAR w lidze