Home / News / Dzisiaj finalizacja wypożyczenia Zoumy do Evertonu!

Dzisiaj finalizacja wypożyczenia Zoumy do Evertonu!

Mimo tego, że wczoraj zakończyło się okno transferowe dla klubów Premier League – Everton dziś sfinalizuje wypożyczenie Kurta Zoumy z Chelsea. Francuz nie znalazł się w planach Maurizo Sarriego na nadchodzący sezon, więc najbliższą kampanię spędzi grając dla „The Toffees”.


Źródło: Matt Law

O autorze: Borys Francuz

Lubię filmy, muzykę i ładne dziewczyny 😉. W redakcji Chelsea24News od lipca 2017 roku.

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Vigs
Vigs

To jest zawodnik którego mi najbardziej szkoda. Przed kontuzją był niesamowity. Był trzonem naszej defensywy, przerastał nawet Terrego, który de-facto był już u schyłku kariery. Miał siłe, skoczność, szybkość, niesamowite wyczucie, ustawiał się świetnie, jego wślizgi i odbiory były wręcz na idealnym poziomie. W polu karnym rywala bym niesamowicie niebezpieczny, a oprócz tych wszystkich atutów, był coraz lepszy technicznie i potrafił uderzyć z dystansu „bombę”. Później przyszła ta nieszczęsna kontuzja i wszystko zrójnowała. Liczę że w tym Evertonie się odbuduje i znów wskoczy na ten poziom sprzed kontuzji, a nawet wyższy. Gdyby nie to co się stało, to jestem pewien… Czytaj więcej »

Bartek
Bartek

bardzo dobrze ze idzie na wypozyczenie, u nas by zginal jako 5-6 obronca. a moze jeszcze z niego cos bedzie, zobaczymy. pytanie tylko czy on tam bedzie grac