Home / News / OFICJALNIE: Courtois graczem Realu

OFICJALNIE: Courtois graczem Realu

Thibaut Courtois nie będzie już dłużej reprezentował barw Chelsea. Belg zostanie nowym piłkarzem Realu Madryt. Kwota transferu to około 35 milionów euro. Prezentacja 26-latka w barwach „Królewskich” zaplanowana jest na jutro o godzinie 15:00.


Źródło: Real Madryt

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

7
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Cloud
Cloud

Szkoda że Chelsea zachowała się tak dobrze w stosunku do tego śmiecia, pożegnaliśmy legende klubu który nie był wcale taki stary jak na bramkarza, żeby on mógł u nas grać przez wiele lat a ten śmieć tak sie odwdzięczył, jakby sie dogadał z klubem i przedłużył kontrakt żebyśmy go mogli sprzedać drożej to super chociaż byśmy zarobili ale nie.. po co jakąś tam wdzięczność okazać nam, po tych paru latach u nas co zasługiwał na ławkę a i tak grał … Przypomnę tylko jak na wypożyczeniu do Atletico bronił przeciwko nam i zagrał cudownie i nas wyelminował, a z Barcą… Czytaj więcej »

CFC Fan
CFC Fan

Popieram, Courtois zachował się nieelegancko i nieprofesjonalnie a nasz zarząd mu jeszcze przysługę zrobił.

Vigs
Vigs

Trochę szkoda że Chelsea nie kazało mu 1 sezonu siedzieć na ławce. Może tak by było gdyby do nas w zamian Kovacić nie przyszedł. Czekam aż Messi mu będzie co mecz hat-tricka między nogi ładował. Szybko zaczną na niego gwizdać w Madrycie

CFC Fan
CFC Fan

Piękna wizja po tym co zrobił. Jeszcze lepsze by było właśnie posadzenie go na ławce, żeby tracił wartość.

AntyPiSior
AntyPiSior

Ch.uj z tym Madrytem i tak pewnie za długo tam trzymać nie będą i po po sezonie-dwóch wymienią go na nowszy model he he

CFC Fan
CFC Fan

Podejrzewam, że tak właśnie skończy 😀

CFC Fan
CFC Fan

Koniec jego gierek