Home / News / Zapraszamy do udziału w typerze – atrakcyjne nagrody dla najlepszych!

Zapraszamy do udziału w typerze – atrakcyjne nagrody dla najlepszych!

Zapraszamy do trzeciego już sezonu typera na Chelsea24News! Podobnie jak w roku ubiegłym nagrody sponsoruje ISS – Sklep kibica! Do wygrania koszulka Chelsea (pierwsze miejsce) oraz bon zakupowy o wartości 75 złotych (drugie miejsce).

Aby móc typować niezbędne jest konto na naszym portalu. Po zalogowaniu wystarczy przejść do zakładki typer i wpisać odpowiednie wyniki, a następnie kliknąć ‚zapisz’.

Za co zdobywasz punkty w naszym typerze? Za podanie dokładnego wyniku otrzymujesz 5 oczek, jednak nawet jeżeli nie uda ci się wytypować poprawnego rezultatu to nadal możesz punktować!

Za podanie dobrego bilansu bramek otrzymujesz jedno oczko, a za poprawne wskazanie zwycięzcy dwa. Dodatkowo masz do dyspozycji jednego jokera, który mnoży sumę punktów przy danym meczu razy pięć – wykorzystaj go jednak rozważnie, bowiem jokera masz  tylko jednego na cały sezon!

Nagrody funduje sklep piłkarski ISS-sport.pl oraz sklep kibica Fanzone.pl
https://www.facebook.com/ISSsportPL
https://www.facebook.com/FanZonePL

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

1
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
kamio
kamio

Nowy por,tal ero na którym znajdziesz sasiadke.
Ponad milion ofert z całej Polski i zagranicy!

http://www.elaski24.gq
____________________________________
Załóż konto darmo, przeglądaj oferty!