Home / Konferencje / Sarri: Sytuacja paszportowa Williana? Nie jestem zadowolony

Sarri: Sytuacja paszportowa Williana? Nie jestem zadowolony

Chelsea odniosła porażkę, jednakże dopiero za tydzień przyjdzie czas na pierwsze poważne starcie w karierze Sarriego na wyspach. Co prawda Tarcza wspólnoty nie jest oficjalnym trofeum, jednak nawet taka zdobycz będzie dla Włocha dobrym otwarciem. Zapraszamy na pomeczową konferencję Sarriego.

– Pierwszy trening odbyliśmy dopiero 16 lipca, mierzyliśmy się z Arsenalem z piłkarzami, którzy są w wiele lepszej kondycji niż nasi. W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze, a jedyną pomyłkę popełniliśmy w ostatniej minucie.

– Hudson-Odoi to młody piłkarz, musimy poczekać. W przyszłości będzie wielkim piłkarzem. Czy zostanie na stałe włączony do pierwszej kadry? Tak myślę, zostanie z nami na cały sezon.

– Morata? Nie wiem, być może brakuje mu pewności siebie. Może był zmęczony. Ostatnie dni były dla niego intensywne, więc może w tym meczu był zmęczony.

– Piłkarze, którzy późno wracają po mundialu to zmartwienie, jednak pięć lub sześć innych klubów zmaga się z tym samym problemem, więc musimy to zaakceptować.

– Courtois, Willian i Hazard – czy zostaną w klubie? W tym momencie nie mogę tego komentować. Zobaczymy w sobotę, wówczas ich zobaczę. Na ten moment nie znam sytuacji. Mówimy o topowych piłkarzach, każdy klub chce zatrzymać swoich najlepszych graczy.

– Czy jestem sfrustrowany z powodów problemów Williana z paszportem? Chcę z nim osobiście porozmawiać, wówczas poznam jego odpowiedź. Teraz nie wiem zbyt wiele, nie jestem szczęśliwy z tej sytuacji, jednak chcę z nim porozmawiać.

– Czy ta jedenastka zacznie sezon? Nie wiem, wiem jednak że ta jedenastka jest bliska tej, jaka może rozpocząć sezon.

– Różnice w prowadzeniu klubów z Włoch i Anglii? Pierwszy raz siedziałem na ławce w meczu dwóch angielskich ekip, na ten moment jest jednak zbyt wcześnie, aby mówić o jakichś różnicach.


Źródło: Football.London

 

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

Dodaj komentarz

Please Login to comment