Home / Konferencje / Sarri: Na treningu musimy pracować ciężej, niż na meczu

Sarri: Na treningu musimy pracować ciężej, niż na meczu

– Wrażenia z Perth?(miasto, w którym przebywa kadra przyp.red.) Jestem pierwszy raz w Australii, cieszę się, że tu jestem. Pierwsze wrażenie? Bardzo ładne miasto, dobry stadion. Świetnie przygotowane boisko treningowe.

– Czego możecie się spodziewać w poniedziałek? Nie wiem, tak naprawdę. Nie wiem czego oczekiwać od moich zawodników oraz od przeciwników. To dopiero początek mojej drogi.

– Jak dobrze znam swoich piłkarzy i jak ważna jest ta podróż pod tym względem? Myślę, że nadchodzący okres będzie kluczowy pod kątem ciężkiej pracy. Zaczęliśmy od poniedziałku i mamy bardzo mało czasu przed pierwszym oficjalnym meczem. Musimy dawać z siebie na treningu więcej, niż na meczu. Trzeba się zaadoptować do nowego systemu. Oczywistym jest jednak, że nie od razu zaczniemy dobrze grać. Wierzę, że damy z siebie wszystko, lecz nie oceniam zespołu już teraz.

football.london

O autorze: Marcin

Dwudziestodwuletni Częstochowianin. Kibic Chelsea, który nie cierpi angielskiego klimatu. Specjalizuję się w tłumaczeniu wywiadów i konferencji bezpośrednio z materiału wideo.

1
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
ConteKing
ConteKing

Pokaż zdobyte puchary zgredzie..