Home / News / Prawnik Napoli: Musimy zawrzeć mnóstwo klauzul

Prawnik Napoli: Musimy zawrzeć mnóstwo klauzul

Prawnik Napoli wyznał, że w kontrakcie uwalniającym Maurizio Sarriego zostanie zapisanych mnóstwo klauzul, które są pomysłem Aurelio de Laurentiisa.

– Sarri do Chelsea? Tak, mieliśmy na ten temat spotkanie z Aurelio de Laurentiisem, Sarri nie był wówczas obecny. Mówiliśmy o tej transakcji i wpadliśmy na pomysł zawarcia kilku klauzul w umowie ‚uwolnienia’ trenera. To jest naprawdę bardzo skomplikowane, ponieważ De Laurentiis chciał naprawdę wiele zapisów. Prezydent chce chronić klub, dlatego kilka zapisów będzie obowiązywało nawet gdy Sarri będzie menedżerem Chelsea. Rozmowy trwają, wszystko powinno zostać zamknięte przed końcem tygodnia. Należy zachować cierpliwość.

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

3
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Bartek
Bartek

Ehh a miało być wczoraj. Boję się o to że temu Laurentisowi coś w ostatniej chwili odjebie …

Chelsea9
Chelsea9

Lepiej niech zostanie Conte , dać mu kase na transfery i bedzie dobrze

Bartek
Bartek

a Ty dalej swoje 😀 Conte odejdzie i już nie ma odwrotu, on nie rozmawia z połową składu, rozmawia tylko ze współpracownikami, na treningu jak na obozie, skłócony z zarządem więc nie spełnią jego żądań, nie próbował w ogóle zmieniać taktyki w tamtym sezonie mimo że widać że coś się wypaliło, nie stawiał na młodych jak obiecywał no i przede wszystkim nie zagra w LM. można mówić że to przez brak dobrych transferów ale tez niektore byly jego pomyslem i nie wypalily, do tego takie glupie decyzje jak odpalenie Costy i Luiza, niestety ale jest zbyt konfliktowy i juz się… Czytaj więcej »