Home / News / Courtois i Hazard: Francja grała antyfutbol!

Courtois i Hazard: Francja grała antyfutbol!

Eden Hazard i Thibaut Courtois krytykowali styl Francji we wczorajszym spotkaniu półfinałowym.

– Napastnik Francji grał trzydzieści metrów od swojej bramki, to coś czego nigdy nie doświadczyłem. To zespół, który posiada ogromny potencjał, a jednak potrafili pokazać go tylko raz. Oni grali antyfutbol! Dodatkowo sędzia nie gwizdał wielu oczywistych fauli, Francuzi ciągle wstrzymywali grę, a on tego nie zauważał.

– Być może nieco żałujemy, że trafiliśmy do tej strony drabinki, musieliśmy mierzyć się z mocniejszymi rywalami – uważa Courtois.

– Jestem rozczarowany, zasłużyliśmy na więcej. Francja tylko się broniła, jednak to dało im wygraną. Wolę jednak przegrywać jak Belgia niż wygrywać w stylu dzisiejszej Francji.  Myślę, że byliśmy najlepszą drużyną na tym mundialu – zakończył Hazard.

Źródło: AS

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
JakubOk0nski
JakubOk0nski

Trochę bezsensowna wypowiedź. Francuzi zagrali naprawdę inteligentnie, wypunktowali doskonale Belgów, pozbawiając ich największych atutów.

Midnite
Midnite

To się obudzili. Przecież gramy dokładnie to samo w Chelsea.