Home / News / Ruben: W kolejnym sezonie chcę grać regularnie!

Ruben: W kolejnym sezonie chcę grać regularnie!

Ruben Loftus-Cheek wyznał, że nie zamierza zostawać w Chelsea jeżeli nie będzie miał szansy na regularne występy.

– Początkowo nawet nie marzyłem o tym, że zagram na mundialu. Długi czas nie grałem, potem trafiłem na wypożyczenie do Crystal Palace, gdzie ciężko walczyłem o swoją pozycję. Nie byłem przekonany, czy będę tam grał regularnie.

– Chcę grać, to jest dla mnie kluczowe w kolejnym sezonie, niezależnie od tego gdzie skończę. Chcę grać, chcę występować tak często jak tylko będę mógł, w minionym sezonie kontuzje nieco mi przeszkodziły, jednak czuję że przede mną ważny sezon.

– Jestem pewny swoich umiejętności, teraz jednak nie myślę o tym czy będę grał w Chelsea. Liczy się tylko mundial.

– Im więcej gram tym jestem pewniejszy siebie, miałem okres w Crystal Palace, gdzie nagromadzenie spotkań było wysokie, czułem się wówczas bardzo dobrze. Cały czas jednak pracuję, aby być lepszym, czuję czasami ból w plecach. To męski sport, dlatego trzeba sobie jakoś radzić, ja ćwiczę jogę. Wiem że wyglądam na dużego i silnego, jednak moje ciało również odczuwa trudy sezonu, czuję się silniejszy im więcej gram.


Źródło: Telegraph

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Adam
Adam

Oby nowy trener dał mu szansę.

Bartek
Bartek

Musi u nas grać. Wysoki silny chłop do środka pola. Bakayoko jest wysoki a nie walczy . Ruben to jego przeciwieństwo, a musimy w koncu po tylu latach wpuscic jakiegos Anglika do składu bo w tym momencie tracimy tożsamość, aktualnie Cahill jest rezerwowym więc nie mamy żadnego Anglika w wyjsciowym skladzie…