Home / News / Rafa Benitez chce w Newcastle trzech graczy Chelsea!

Rafa Benitez chce w Newcastle trzech graczy Chelsea!

Rafa Benitez, menadżer Newcastle poinformował Chelsea o tym, że chciałby sprowadzić kilku graczy The Blues do swojej drużyny.

Priorytetem dla Beniteza jest wypożyczenie Rubena Loftus-Cheeka i sprowadzenie Kenedy’ego. Hiszpan jest na bieżąco informowany o rozwoju innych młodych gracz oraz tych, którzy prawdopodobnie pożegnają się z klubem. Newcastle doszło już do porozumienia z agentem Brazylijczyka oraz działaczami Chelsea i oznajmiło im, że będzie on mile widziany na St James Park w sezonie 18/19. Sroki będą musiały walczyć o tych dwóch piłkarzy z wieloma innymi zespołami, dlatego Benitez zaakceptował ewentualność wypożyczenia kogoś innego, gdyby nie udało się pozyskać żadnego z graczy Chelsea.

Według źródeł ze stolicy, byli mistrzowie Anglii będą chcieli pozyskać dodatkowe fundusze sprzedając kilku swoich graczy. Jednym z nich jest właśnie Kenedy, którego wycenia się na 20mln funtów, powodem takiej decyzji jest to, że usługami skrzydłowego jest zainteresowane wiele klubów. Jeśli Chelsea dostałaby od Newcastle 20mln funtów za skrzydłowego mogą oni zostać bez funduszy na resztę letniego okienka transferowego – Rafa Benitez bardzo by chciał zobaczyć skrzydłowego w swojej linii ataku, jednak właściciele Srok mogą spróbować znów go wypożyczyć.

Pomocnik Kasey Palmer, który był łączony z Newcastle jest kolejnym celem Hiszpana, według informacji z klubu ze stolicy, w przyszłym sezonie ma być on ponownie wypożyczony po tym jak przez 2 ostatnie lata grał on w Huddersfield Town oraz Derby County gdzie spisywał się bardzo dobrze. Jednak 21-latek nie jest uważany za priorytet lecz jako jedną z wielu opcji.


Źródło: ChronicleLive

O autorze: Kacper

Oglądanie Chelsea grającej ofensywnie to chyba moje największe marzenie.

Dodaj komentarz

Please Login to comment