Home / News / Najbardziej doinformowany dziennikarz w kwestii Sarriego: To dziś wszystko się rozstrzygnie!

Najbardziej doinformowany dziennikarz w kwestii Sarriego: To dziś wszystko się rozstrzygnie!

Najnowsze doniesienia od podobno najbardziej doinformowanego i śledzącego od początku sprawę przenosin Maurizio Sarriego na Stamford Bridge dziennikarza, Alfredo Pedulli napawają optymizmem.

Dzisiejszy dzień będzie kluczowy i decydujący w tej kwestii. Wczorajszy dzień miał być początkiem negocjacji, lecz był taki sam jak poprzednie trzy tygodnie.

Większość przytoczonych cytatów pochodzi z jego strony.

– Chelsea nie zatrudniła Blanca, gdyż ten jest planem B. Wszystko dlatego, że Sarri jest na szczycie listy, jest tam od wielu tygodni. Mówiłem, że poczynając od poniedziałku to będą gorące dni.

– Przechodząc do konkretów: dzisiejszy dzień będzie arcyważny. Zarząd ma zwolnić Conte a następnie przystąpić do negocjacji z Maurizio, które zaczęli tygodnie temu. Chelsea chce zaoferować trzyletni kontrakt lub dwuletni z opcją przedłużenia o rok. Klauzula wygasła pod koniec zeszłego miesiąca, więc jest tu miejsce na negocjacje.

– Przejście Luiza do Napoli? Oczywiście, istnieje takie rozwiązanie. Jednak w takim wypadku, w drugą stronę powędrowałby Hysaj, Albiol lub Higuain – który może być częścią wymiany za Moratę.

– Najważniejsze, czyli warunki umowy między Chelsea a Sarrim będą wiadome dziś. Dowiemy się więcej, tyle tygodni dostawaliśmy sprzeczne informacje.

calciomercato

O autorze: Marcin

Dwudziestodwuletni Częstochowianin. Kibic Chelsea, który nie cierpi angielskiego klimatu. Specjalizuję się w tłumaczeniu wywiadów i konferencji bezpośrednio z materiału wideo.

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Bartek
Bartek

Ale się powyjaśniałooo… 🙂

Bartek
Bartek

u nas codziennie jest nowy trener a Real tydzien po odejsciu Zidane’a wlasnie oficjalnie potwierdzil trenera, bo wiedza ze nie mozna z tym tyle czekac..