Home / News / Brachi: Sarri jest zafascynowany Chelsea

Brachi: Sarri jest zafascynowany Chelsea

Wieloletni przyjaciel Maurizo Sarriego – Marco Brachi udzielił wywiadu, w którym przyznał, że były szkoleniowiec Napoli jakiś czas temu odrzucił ofertę PSG ponieważ jego priorytetem jest objęcie Chelsea.

– Maurizio miał oferty z Rosji, ale to mało prawdopodobne, żeby przystosował się tamtejszego futbolu. On zawsze był zafascynowany Chelsea. To dla niego idealna drużyna. Podobają mu się zawodnicy typu Edena Hazarda czy Williana.

– Kiedy widziałem go po raz ostatni powiedział mi, że odrzucił ofertę PSG. Swoją decyzję argumentował  zawodnikami, którzy występują w Paryżu. Rabiot, Motta czy Veratti to zawodnicy, którzy nie lubią biegać. Maurizo do tej pory współpracował z takimi piłkarzami jak Allan, Hamsik, Zieliński czy Jorginho.

– Sarri nie jest trenerem pasującym do każdego klubu. To ostatni bastion romantycznego futbolu, który ostatnimi czasy skupił się na pieniądzach i biznesie. Maurizo się nie zmieni, tego jestem pewien.

– Jestem pewien również, że gdyby przeniósł się do Chelsea, chciałby przywieźć ze sobą kilku graczy z Napoli. Jorginho jest jego uczniem, nie ma znaczenie, że chce go Manchester City.


Źródło: Roma

O autorze: Borys Francuz

Lubię filmy, muzykę i ładne dziewczyny 😉. W redakcji Chelsea24News od lipca 2017 roku.

Dodaj komentarz

Please Login to comment