Home / News / Caballero o swoim dniu w Cobham

Caballero o swoim dniu w Cobham

Willy Caballero został kolejnym gościem serii Chelsea TV, w której zawodnicy „The Blues” odpowiadają na pytania dotyczące ich typowego dni w ośrodku treningowym Chelsea – Cobham.

O której godzinie zjawiasz się w Cobham i co robisz przed treningiem?

Jeśli trenujemy o 10:30 w Cobham zjawiam się około 9 rano. Zazwyczaj jestem drugą osobą, która pojawia się w ośrodku. Pierwszy jest oczywiście Eduardo. Lubię zjeść śniadanie z kolegami z drużyny i napić się mate (południowoamerykańska herbata) z Marcosem Alonso. Spędzimy dużo czasu na rozmowach.

Po treningu chodzę na siłownię, więc wcześniej próbuję po prostu spędzać czas w towarzystwie moich kolegów z drużyny. Szatnia to miejsce gdzie wszystko się dzieje i dobrze mieć mocną więź z innymi graczami.

Co jesz na śniadanie?

Staram się urozmaicać swoją dietę, ponieważ inaczej robi się nudno. Lubię zjeść tosty z jajecznicą i szpinakiem, a innego dnia granole z owocami. Lubię różne wariacje.

Czy masz jeden strój, w którym zawsze trenujesz?

Wszystko zależy od pogody, ale tak na ogół noszę te same rzeczy.

Ile par butów zużywasz w ciągu sezonu?

Nike zmienia buty co kilka miesięcy, a w zeszłym sezonie było pięć lub sześć różnych modeli. Powiem, więc że używam ich całkiem sporo.

Jaka pogoda jest najlepsza do trenowania?

Lubię jak jest gorąco, ale niestety w tym kraju rzadko się to zdarza. Jednak po czterech latach spędzonych w Anglii uważam, że pogoda jest tu dobra zarówno do trenowania jak i grania meczów.

Jakie prace wykonujesz po sesji treningowej?

Po treningu robię naprawdę dużo. Każdego dnia spędzam godzinę na siłowni. Mam swój plan, który jest specyficzny dla bramkarza, a dzień przed meczem wykonuje więcej ćwiczeń wpływających na moją posturę, na przykład pilates.

Co zazwyczaj jesz na obiad? Czy twoja dieta ulega zmianie gdy zbliża się mecz?

Mam dobrą dietę, która jest bardzo dobrze zorganizowana. Zwykle obiad jem w domu z moją żoną, podczas gdy moja córka jest w szkole. Przez ostatnie trzy czy cztery lata próbowałem jeść bezglutenowe makarony, pieczywa i tak dalej. Dzięki temu czuję się lepiej. Moje ciało bardzo się zmieniło. Teraz zwykle jem spaghetti, makaron lub kurczaka, ale zawsze dbam o siebie, ponieważ jestem profesjonalnym zawodnikiem.


Źródło: Chelsea FC

O autorze: Borys Francuz

Lubię filmy, muzykę i ładne dziewczyny 😉. W redakcji Chelsea24News od lipca 2017 roku.

Dodaj komentarz

Please Login to comment