Home / News / Terry zastrzeże sobie prawo do omijania meczów z Chelsea?

Terry zastrzeże sobie prawo do omijania meczów z Chelsea?

John Terry ma zamiar przedłużyć swoją umowę z Aston Villą nawet jeżeli klub z Birmingham awansuje do Premier League, jednak w kontrakcie może pojawić się zapis o możliwości odmówienia wystąpienia w spotkaniach z Chelsea.

Terry ma na „stole” ofertę rocznej umowy na mocy której zarabiałby 80 tysięcy funtów tygodniowo. Dodatkowo w przypadku awansu do Premier League otrzyma premię w wysokości 2 milionów funtów.

– Bardzo mocno liczę na to, że John pozostanie z nami. To jeden z najwspanialszych stoperów w tym kraju. To wielki lider, których nie ma zbyt wielu, takich już się nie robi. Dodatkowo to walczak, wsadzi głowę w zamykające się drzwi. Gdyby udało nam się go zatrzymać po awansie to byłoby to dla nas coś wielkiego. A gdy nie będzie chciał zagrać z Chelsea to ja to uszanuję – twierdzi Steve Bruce, menedżer Aston Villi.


Źródło: Telegraph

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

1
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Fajny gest z jego strony, chociaż wątpię, żeby koledzy z Chelsea mieli do niego pretensje, że grają przeciwko sobie 🙂