Home / News / Mourinho: Chelsea nie zasłużyła na wygraną

Mourinho: Chelsea nie zasłużyła na wygraną

Jose Mourinho uważa, że Chelsea nie zasłużyła na wygraną w dzisiejszym spotkaniu. Według Portugalczyka to Manchester United był ekipą lepszą.

– Gratulacje dla Chelsea, wygrali trofeum, jednak nie uważam, aby zasłużyli na wygraną. Jestem menedżerem Manchesteru United i mam ogromny szacunek do Chelsea, nie dlatego, że tam kiedyś pracowałem, tylko dlatego że dzisiaj byli moimi rywalami. Uważam jednak, że to my zasłużyliśmy na wygraną.

– Jestem bardzo ciekaw co ludzie powiedzieliby, gdyby to moja drużyna zagrała tak w finale jak Chelsea, jestem bardzo ciekaw.

– To był dla nas trudny mecz, nie mógł zagrać Lukaku, a oni bronili całym zespołem. Potrzebowaliśmy takiego napastnika. Każda porażka boli, jednak wrócę do domu z uczuciem, że daliśmy z siebie wszystko.

 

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

3
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
JayKeyM
JayKeyM

United nie miało ani jednej klarownej sytuacji (może 1 miał Rashford i tyle) a siwy mówi że Chelsea nie zasłużyła na wygraną XD Chelsea powinna mieć jeszcze jeden rzut karny do tego wiec dupa cicho

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Także Mou nie potrafi przegrywać xD

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Cieszę się z wygranej, przyznam, że stawiałem na naszą przegraną po całym sezonie.