Home / News / Chelsea zrywa rozmowy z Enrique!

Chelsea zrywa rozmowy z Enrique!

Luis Enrique od dłuższego czasu negocjował z Chelsea, jednak ostatecznie Marina Granowskaja przekonała Romana Abramowicza do tego, że wymagania finansowe Luisa Enrique oraz styl jego bycia nie pasują do Chelsea.

Pierwsze rozmowy zostały przeprowadzone na początku roku, wtedy w klubie panował optymizm w kwestii osoby Hiszpana. Włodarze Chelsea szybko jednak zdali sobie sprawę, że nie będzie łatwo, mówi się że Enrique podczas rozmów miał być niezwykle arogancki.

Dodatkowo Hiszpan pragnął wydawać setki milionów na transfery, na co klub nie chciał się zgodzić, gdyż Chelsea nie wyobraża sobie kilkuset milionów funtów wydanych podczas jednego okna transferowego.


Źródło: MARCA

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

8
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Qustix
Qustix

Miejmy nadzieję, że to prawda.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Wolałbym chyba żeby został Conte niż miał przyjść Enrique.

Przemek
Przemek

Conte niech zostanie dałbym mu prawo kupić 3,4 zawodników klasy Światowej myślę ze wydatek rzędu 200 mil.i wtedy można wymagać od niego Mistrzostwa PL lub sukcesu na Arenie Międzynarodowej…
Bez wzmocniej nie osiągniemy sukcesu niestety takie czasy rynek transferowy stał się szalony i cóż za coś..

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Znasz się w ogóle na piłce? Conte miał prawo kupić zawodników to mamy teraz Moratę i Bakayoko, łącznie ponad 100 mln wyrzucone w błoto.

Po drugie jakie 3 czy 4 zawodników ze światowego topu jak my nawet Ligi Mistrzów nie mamy… czym ich zachęcisz? Cebulą?

Poza tym wygranie Ligi Europy to żadne osiągnięcie na arenie międzynarodowej dla takiego klubu jak CFC. Niech LE wygrywa sobie Lyon czy inny Villareal…

Michal
Michal

Wolałbym żeby to była nie prawda. Nie widze Jardima w Chelsea a nie wiadomo jak będzie z Sarrim.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Dla mnie Sarri pierwsza opcja, potem ewentualnie Jardim.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Enrique musi mieć duuuużo kasy, by cokolwiek wygrać. Na ten moment by pewnie chciał od Romana ze 300 mln i pewnie drugie tyle w zimie.

Michal
Michal

Niby dużo kasy, ale nie ma co ukrywać, że klub potrzebuje gruntownej przebudowy, a w dzisejszych czasach bez kasy ciężko jest cokolowiek wygrać więc 300 milionów to niestety na obecny okres optymalna kwota.