Home / News / Batshuayi nie na sprzedaż, Morata na wylocie

Batshuayi nie na sprzedaż, Morata na wylocie

Udane wypożyczenie Michy’ego Batshuayiego sprawiło, że Belg zyskał jeszcze mocniejszą pozycję w klubie. Dodatkowo sam Belg wolałby ponownie spróbować swoich sił na Stamford Bridge zamiast pozostać w Dortmundzie.

Alvaro Morata natomiast nie czuje się zbyt dobrze w Londynie i prawdopodobnie już niebawem znajdzie nowy klub. To wszystko może sprawić, że właśnie Hiszpanem zainteresuje się klub z Bundesligi, mimo iż ich pierwszym wyborem był Batshuayi.

Moracie jednak na ten moment bliżej do Juventusu, a jedynym ratunkiem dla Borussii może być fakt, że Stara Dama chciałby wypożyczyć snajpera z obowiązkiem wykupu, a Niemcy mogą zapłacić od razu.

Źródło: Mirror

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.
Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Kleszczu
Kleszczu

Jakieś plotki kto za Moratę? Rynek nie jest przepełniony dobrymi napastnikami, a o takiego, który pogra w Chelsea więcej niż 3 lata jeszcze trudniej.

Michal
Michal

Ja wierzę, że Chelsea wyłoży ogromną kase i kupimy Icardiego. Ewentualnie Michy dostanie szanse. Niestety, ale jeśli dzisiaj chcemy osiągać sukcesy to musimy wykładać kase.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Musimy, ale czy Belotti, Werner, Icardi i inni będą zainteresowani klubem bez LM? Raczej nie… dlatego Michy to dobra opcja.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Ja zawsze byłem zdania, że Michy spokojnie może grać w pierwszym składzie.

Oliwier
Oliwier

Kleszczu
Jak w artykule, za Moratę sił ma próbować Michy.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

I bardzo dobrze, w końcu może ktoś zrobi porządek.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Niech Morata idzie do Dortmundu za 60 mln, Michy niech wraca i pokaże, że Conte się mylił!