Home / News / Southgate: Takie talenty jak Mason niedługo otrzymają powołanie

Southgate: Takie talenty jak Mason niedługo otrzymają powołanie

Gareth Southgate został zapytany o największe angielskie talenty, według selekcjonera tacy gracze jak Mount, Sessegnon, Sancho czy Foden już niedługo powinni zagościć w pierwszej reprezentacji.

– Znamy nasze największe talenty takie jak Sessegnon, Sancho, Foden czy Mount. To piłkarze z wielkim potencjałem, ciężko mi jednak powołać ich wszystkich, zwłaszcza że inni utalentowani gracze jak Loftus-Cheek czy Alexander-Arnold jadą na mundial.

– Oni grają regularnie w Premier League i radzili sobie doskonale, a chłopcy z pierwszej listy czekają jeszcze na swój sukces, jednak ich rozwój jest dla nas ważny. Pierwsze powołania dla nich wyślemy prawdopodobnie w przeciągu 6 miesięcy, maksymalnie do półtora roku.

Źródło: Football.London

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

4
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
WarkaCFC
WarkaCFC

Ten gość powinien dostać powołanie ale w pierwszym składzie CHelsea bo będziemy płakać jak za Kevinem

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Jeszcze nie, jest bardzo blisko, dostanie pewnie wypożyczenie na 1-2 sezony znów i wtedy będzie gotowy na 1 skład. Ważne by go nie sprzedać.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Ewentualnie mógłby nas zasilić, no ale na zbyt wiele szans nie mógłby liczyć.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Jeszcze trochę i będzie doskonały na 1 skład!