Home / News / Crespo: Morata powinien odrzucić ofertę Juventusu i zostać w Chelsea

Crespo: Morata powinien odrzucić ofertę Juventusu i zostać w Chelsea

Alvaro Morata ma być coraz bliższy odejścia do Juventusu, jednak Hernan Crespo uważa, że Hiszpan powinien pozostać na Stamford Bridge.

– Uważam, że to wspaniały piłkarz, on jest młodym graczem, który zdobył w swojej karierze sporo. Należy być jednak cierpliwym, bowiem on w przeszłości pokazywał już że jest dobrym napastnikiem, ciężko jednak cały czas być w optymalnej formie i na najwyższym poziomie. Takie rzeczy zdarzały się już w Juventusie, ponieważ on jest dalej młody.

– Morata może być przyszłością Chelsea, jednak wszystko zależy od niego. Najważniejsze jest to, czy jest szczęśliwy na Stamford Bridge, jeżeli jest to może pokazywać jeszcze bardzo dużo i skorzysta na tym cała drużyna. Być może chce jednak wrócić do Juventusu.

– Kiedy ja przybyłem do Chelsea byłem starszym piłkarzem, miałem za sobą najwyższy poziom. Mój czas w Premier League to nie były najlepsze momenty mojej kariery, a on teraz znajduje się w takim wieku. Kiedy grałem w Serie A to liga ta była najlepsza. Ciężko było mi się zaadaptować, jednak jeżeli chciałby ode mnie usłyszeć osobistą radę to moim zdaniem powinien zostać w Chelsea. Alvaro, pokaż swój najwyższy poziom, ponieważ grasz w najlepszych rozgrywkach świata, a The Blues mogą być mistrzem ponownie już w kolejnym sezonie. Klub czekają trudne decyzje – między innymi ewentualna zmiana menedżera.

– Piłkarze znajdują się w innej sytuacji, mają wybór, to od nich zależy przyszłość. Dlatego moim zdaniem Morata powinien zostać w klubie niezależnie od menedżera, jednak jak wiadomo – nowy menedżer może oznaczać zupełnie inny pomysł na drużynę.

Źródło: GOAL

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krystian

Crespo dobrze gada

Konrad Kaldyński

Wręcz przeciwnie

Konrad Kaldyński

Ale jak Juve ma nam płacić 15 mln przez 2 lta jego wypożyczenia (co w sumie jest jego pensją) bez gwarancji kupna, to niech zostanie.

Konrad Kaldyński

Crespo chyba się nie zna…