Home / News / Crespo: Morata powinien odrzucić ofertę Juventusu i zostać w Chelsea

Crespo: Morata powinien odrzucić ofertę Juventusu i zostać w Chelsea

Alvaro Morata ma być coraz bliższy odejścia do Juventusu, jednak Hernan Crespo uważa, że Hiszpan powinien pozostać na Stamford Bridge.

– Uważam, że to wspaniały piłkarz, on jest młodym graczem, który zdobył w swojej karierze sporo. Należy być jednak cierpliwym, bowiem on w przeszłości pokazywał już że jest dobrym napastnikiem, ciężko jednak cały czas być w optymalnej formie i na najwyższym poziomie. Takie rzeczy zdarzały się już w Juventusie, ponieważ on jest dalej młody.

– Morata może być przyszłością Chelsea, jednak wszystko zależy od niego. Najważniejsze jest to, czy jest szczęśliwy na Stamford Bridge, jeżeli jest to może pokazywać jeszcze bardzo dużo i skorzysta na tym cała drużyna. Być może chce jednak wrócić do Juventusu.

– Kiedy ja przybyłem do Chelsea byłem starszym piłkarzem, miałem za sobą najwyższy poziom. Mój czas w Premier League to nie były najlepsze momenty mojej kariery, a on teraz znajduje się w takim wieku. Kiedy grałem w Serie A to liga ta była najlepsza. Ciężko było mi się zaadaptować, jednak jeżeli chciałby ode mnie usłyszeć osobistą radę to moim zdaniem powinien zostać w Chelsea. Alvaro, pokaż swój najwyższy poziom, ponieważ grasz w najlepszych rozgrywkach świata, a The Blues mogą być mistrzem ponownie już w kolejnym sezonie. Klub czekają trudne decyzje – między innymi ewentualna zmiana menedżera.

– Piłkarze znajdują się w innej sytuacji, mają wybór, to od nich zależy przyszłość. Dlatego moim zdaniem Morata powinien zostać w klubie niezależnie od menedżera, jednak jak wiadomo – nowy menedżer może oznaczać zupełnie inny pomysł na drużynę.

Źródło: GOAL

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.
Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Krystian
Krystian

Crespo dobrze gada

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Wręcz przeciwnie

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Ale jak Juve ma nam płacić 15 mln przez 2 lta jego wypożyczenia (co w sumie jest jego pensją) bez gwarancji kupna, to niech zostanie.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Crespo chyba się nie zna…