Home / News / Courtois: W niedzielę nie daliśmy z siebie wszystkiego

Courtois: W niedzielę nie daliśmy z siebie wszystkiego

Courtois został przepytany o końcówkę sezonu, oraz o finał FA Cup.

– Każdy czeka na finał. W niedzielę nie zagraliśmy dobrego meczu, ale już po meczu w środę, wiedzieliśmy, że będzie bardzo ciężko o Ligę Mistrzów i myślę, że nie odnaleźliśmy się w tej sytuacji w Newcastle.

– Oczywiście oni też chcieli dobrze zakończyć sezon przed swoimi fanami, nie daliśmy z siebie wszystkiego. Musimy przeprosić naszych fanów, mam nadzieję, że w sobotę zagramy lepiej i wygramy.

– Jestem pewny, że Conte powiedział, że będziemy gotowi na sobotę, będziemy mieli dobry weekend z treningami i przygotujemy się na nasz ostatni mecz.

– Myślę, że prawie każdy w szatni myśli podobnie, mamy ogromną motywację by wygrać. Szczególnie, że w tym sezonie nie zdobyliśmy póki co żadnego trofeum.

Czy Puchar Anglii będzie dobrym pożegnaniem dla Conte?

– Nie rozmawiamy teraz o managerze, chcemy wygrać dla klubu i fanów. Jeśli chcesz wygrać puchary, to fani są na pierwszym miejscu. Przychodzą co tydzień i nas wspierają.

– Chelsea to nie underdogi. Szansę w finale oceniam na 50-50. Oczywiście United skończyli sezon jako drudzy, byli wyżej od nas, ale Puchar to inne rozgrywki.

– Jest 50-50, rok temu to my byliśmy faworytami, a przegraliśmy. W finale może się wszystko zdarzyć. Mam nadzieję, że w sobotę zagramy dobrze.

– Mourinho zawsze zaskakuje w swoich meczach, graliśmy już wiele razy z nim. Ma inny system gry. Czasami gra trójką, czasami czwórką z tyłu. Zawsze coś wymyśli…

– Myślę, że to będzie dobry mecz, obie drużyny są podobne. Mam nadzieję, że to będzie dobry mecz dla nas, jako zwycięzców.

Źródło: Standard

Ranking meczu

O autorze: Aleksander Kurcoń

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Oczywiście, że w niedzielę nie daliście z siebie wszystkiego. Nawet połowy z poprzedniego sezonu…