Home / News / Caballero: Conte nie obiecywał mi niczego

Caballero: Conte nie obiecywał mi niczego

Willy Caballero rozegrał w tym sezonie każdy mecz w Pucharze Anglii, jednak spekuluje się, że w finale tych rozgrywek ma zagrać Thibaut Courtois.

– To jest finał, każdy chce w nim zagrać. Nie miałem żadnego porozumienia z Conte, że będę grał w każdym meczu pucharowym. Kiedy przybyłem do klubu wiedziałem, że częściej będę grał w tych rozgrywkach. Zawsze jestem gotów do gry, będę przygotowany niezależnie od tego który z nas zagra. To nie moja decyzja, tutaj rządzi menedżer, a ja będę szanował każdą decyzję.

– Trzy lata grałem w Manchesterze City, wiem doskonale co to znaczy grać przeciwko United. Teraz zagramy z nimi w finale, to będzie bardzo ekscytujące. Wiem że wielu przyjaciół z Manchesterem City będzie nas wspierało. Wygrałem już Puchar Ligi, teraz chcę zdobyć FA Cup.

Źródło: Standard

Ranking meczu

O autorze: Michał Małolepszy

Największy fan zespołów młodzieżowych Chelsea, zakochany w ofensywnym futbolu i pressingu. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tej strony, jednak mimo to najbardziej lubię pisać kolejne newsy.
Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Krystian
Krystian

Dobrze byłoby wygrać z siwym

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Z to co zrobił z Salahem i Lukaku!

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

W finale pewnie wystąpi Courtois, dobrze, że Willy zna swoje miejsce, wie, że jest rezerwowym bramkarzem a mimo to próbuje dać z siebie jak najwięcej.