Home / News / Bowyer: Dasilva jest jak Ashley Cole

Bowyer: Dasilva jest jak Ashley Cole

Lee Bowyer na ostatniej konferencji prasowej był pełen uznania dla Jay’a Dasilvy, który przez kibiców został uznany najlepszym graczem Charlton w obecnym sezonie. 20-letni wychowanek Chelsea był kapitanem reprezentacji Anglii na Mistrzostwach Europy do lat dziewiętnastu i odegrał kluczową rolę w swoim zespole.

– Uważam, że Dasilva był w tym sezonie fantastyczny. Jest profesjonalistą, kiedy nie dawałem mu grać przez kilka gier po powrocie z kontuzji, nigdy nie usłyszałem od niego złego słowa. On jest po prostu świetnym chłopakiem, myslę, że zajdzie bardzo daleko.

– Nie rozumiem dlaczego Jay miałby nie grać w Premier League. On bardzo przypomina Ashley Cole’a, prawdopodobnie jest nawet lepszy od niego w tym samym wieku. Kiedy byłem młody, grałem przeciwko Cole’owi, wszyscy wiedzą jak dobry był to piłkarz, prawdopodobnie przez długi czas najlepszy lewy obrońca, ofensywny i Jay jest taki sam.

– Dasilva, pomimo swojego wzrostu jest niewiarygodny w powietrzu. Świetnie używa swojego ciała w wyniku czego przeciwnik nie jest w stanie oddać dobrego strzału na bramkę. Jest wyjątkowym zawodnikiem.


Źródło: cafc.co.uk

Ranking meczu

O autorze: Adam Dwornicki

Psychofan angielskiego futbolu, kinomaniak i stały bywalec siłowni. Prawdopodobnie najsilniejsza jednostka w redakcji.

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Eliaquim
Eliaquim

Jesli faktycznie jest taki dobry to znaczy, że pewnie nie dostanie szansy u nas, odejdzie, a później bedziemy próbowali go kupic za 50 mln..

Krystian
Krystian

Czarnowidz 😮