Home / Konferencje / Konferencja przedmeczowa

Konferencja przedmeczowa

– Stan zdrowia Moraty? Jest w pełni gotowy do rywalizacji o pierwszy skład.

– Przyszłość Alvaro? Sytuacja jest jasna i klarowna. Nie lubię spekulacji, interesuje nas teraźniejszość. Jest piłkarzem Chelsea i musi być gotowy na jutrzejszy mecz oraz na następny sezon.

– Czy sezon Moraty był zły? Myślę, że było to dla niego trudne, jak i dla wszystkich. Wolę skupić się na całym zespole niż na jednym zawodniku.

– Dogonić Liverpool i Spurs? Jesteśmy w ciężkiej sytuacji, natomiast wygraliśmy ostatnio kilka meczy, zgarniając przy tym sporo potrzebnych punktów. Liverpoolowi wystarczy jedno zwycięstwo by zakwalifikować się do LM. Tottenhamowi wystarczy wygrana i remis. Musimy wywrzeć presję i walczyć do końca.

– Czy żałuję początku sezonu? Owszem, mieliśmy dużo sytuacji gdzie głupio straciliśmy cenne punkty oraz gdy marnowaliśmy mnóstwo okazji na zmianę wyniku, gdzie ostatecznie przegraliśmy. Nie ma czasu na żal, musimy skupić się na lidze oraz finale pucharu.

– Czy Allegri pasuje do Arsenalu? Nie chce o tym rozmawiać.

– Lepiej ściągać czy być ściganym? Wolę pozostać na górze tabeli by inne zespoły wywierały presję na nas, niż my na nich.

– Czy Huddersfield jest bardziej zrelaksowane przed meczem? Nie sądzę, to drużyna która walczy o utrzymanie w lidze. Takie mecze są niezwykle trudne. Poświęciliśmy sporo wysiłku fizycznego ale też umysłowego by przygotować się na to spotkanie. Musimy być lepsi. Jesteśmy gotowi.

– Czy Giroud był dobrym transferem? Bardzo dobrym, to świetny zawodnik, który daje z siebie dużo na boisku niezależnie czy ma piłkę czy nie. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

– Bakayoko? Mówimy o młodym chłopaku, który ma zaledwie w Chelsea jeden sezon. Trudno jest się tutaj szybko do wszystkiego przystosować. Ma odpowiednie cechy by grać w tym klubie, a ja mu ufam. Po prostu potrzebuje więcej czasu.

– Więcej opcji niż wcześniej? Myślę, że nie za bardzo. Jeden gracz odchodzi, drugi przychodzi. Na przykład Kenedy odszedł od nas w styczniu, a w jego miejsce przyszedł Emerson. Giroud przyszedł do nas w zastępstwie za Michy’ego. Nie za wiele zmian oraz różnic.

– Czy to mój ostatni mecz na Stamford Bridge? Jestem skoncentrowany na teraźniejszości i staram się wykonywać swoją pracę dla Chelsea najlepiej jak umiem. Nasza sytuacja jest trudna. Daje z siebie wszystko dla kibiców, którym się to należy.


football.london

Ranking meczu

O autorze: Czarek

Pedantyczny perfekcjonista oraz sympatyk ligi angielskiej. Leniwy pracoholik oraz zapalony gracz PS4. Wszystko po troszeczku.
Please Login to comment
najnowszy najstarszy oceniany
Krystian
Krystian

Na każdej konferencji pytają go o jego przyszłość, to musi go strasznie irytować

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

A on na każdej narzeka na transfery i budżet.

Krystian
Krystian

Na każdej nie

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Z tego co wiem to tak.

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Conte robi dobrą minę do złej gry – najchętniej by wziął 9 mln odprawy i poszedł.

Krystian
Krystian

30 dla całego sztabu

Konrad Kaldyński
Konrad Kaldyński

Niech dają mu ten hajs.