Conte: Piłkarze nie chcą grać dla mnie? Powinni grać dla klubu

Antonio Conte uważa, że piłkarze Chelsea muszą w każdym kolejnym spotkaniu do końca sezonu walczyć tak jak w drugiej połowie meczu z Southampton. Niektórzy dziennikarze zasugerowali nawet, że piłkarze The Blues nie chcą grać już dla menedżera.

– Nie możemy akceptować takich komentarzy, myślę że każdy piłkarz musi w każdym meczu dawać z siebie wszystko. Nie tylko dla mnie, ale także dla fanów i klubu. Trzeba mieć szacunek do herbu, nie chcę aby piłkarze grali dla mnie, chcę piłkarzy którzy grają dla klubu.

– Trzeba pokazywać charakter, to najlepsza sposobność ku temu, aby pokazać swój profesjonalizm. Moi piłkarze pokazali doskonałą reakcję, nie ma znaczenia nawet co powiesz w szatni w przerwie. Najważniejsze jest to co pokazali w drugiej połowie. Grasz po to, aby zwyciężać. To właśnie dlatego trenujesz ciężko każdego dnia. Ja także ciężko pracuję, tak jak mój sztab i piłkarze.

– W pierwszej połowie graliśmy bardzo słabo, jednak w drugiej odsłonie pokazaliśmy chęć walki. W drugiej połowie widziałem ogień i chęć u moich piłkarzy. Wygrana w meczu, w którym przegrywasz dwiema bramkami nie jest łatwa. Dlatego musimy ich docenić. Musimy pokazywać to w każdym kolejnym meczu, a ja jestem pierwszą osobą, którą należy winić jeżeli tak nie będzie.


GOAL

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o